nautitteko..

ihmiset siitä ku joku vähän kirjoittaa väärin täällä esim. sanan callup ni heti ootte haukkumas... Saatteko jotain kiksejä siitä!!?? Jos noin tarkkoja ootte ni sit ootte todella tyhmiä ja pinnallisia!! opetelkaa käytöstavat!!
5225
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

mitään vankkaa tasoa ole.

Äänestä
  • akateeminen nainen joka mollaa kaikkia, niinhän kaikki akateemiset, hyvin korkeakoulutetut ihmiset tekee haukkuu muita vaikka itse eivät ole sen parempia. Ei ihme et yliopistossakin naiset/miehet on sinkkuja kun niille ei kelpaa ketään!! tämä on totta!!

    Äänestä

  • aloittaja kirjoitti:

    akateeminen nainen joka mollaa kaikkia, niinhän kaikki akateemiset, hyvin korkeakoulutetut ihmiset tekee haukkuu muita vaikka itse eivät ole sen parempia. Ei ihme et yliopistossakin naiset/miehet on sinkkuja kun niille ei kelpaa ketään!! tämä on totta!!

    mielestä jotenkin halveksuttavaa, että toisilla on älliä ja halua hankkia akateemista sivistystä..?
    Itselläsi on selvästi melkoinen alemmuskompleksi asiasta, kun täällä räksytät. Täysin asiallisia kommentteja olet saanut ; jos sinulla on luku- ja kirjoitustaitoon vaikuttava lukihäiriö tms, ok - mutta arvattavasti olet niitä, joita ei ole huvittanut panostaa edes perusvalmiuksien hankkimiseen peruskoulussa!

    Äänestä

Kuten tuosta akateemisen vastauksen tasosta näkee niin kaikki johtuu netistä.

Tietysti osa teini-ikäisiä jotka kiusaavat ihmisiä ja osa taas ihan "aikuisia" teini-ikäisen mielellä jotka trollaavat täällä.

Ei kannata välittää, tällaista se täällä Suoli-24:sssa aina on.

Äänestä

Ei ole haukkumsita jos huomauttaa väärin kirjoittamisesta; miksi ihmeessä edes ajattelet noin? Tarkkuus ei ole ollenkaan tyhmää tai pinnallista. Toisille käytöstapojen tyrkyttäminen taas... no jaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei ymmärrä kirjoitti:

ihmiset siitä ku joku vähän kirjoittaa väärin täällä esim. sanan callup ni heti ootte haukkumas... Saatteko jotain kiksejä siitä!!?? Jos noin tarkkoja ootte ni sit ootte todella tyhmiä ja pinnallisia!! opetelkaa käytöstavat!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu