Ilmoittautukaa tähän! Myös ne, joita ei ärsytä.
Ketä Jazuli ärsyttää?
..
30173
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 30
Vanhimmat
Nykyisin lähinnä säälittää.
ymmärtämään miten joku voi tämmösellä palstalla ärsyttämään. Se kun on niin hemmetin helppo jättää viesti lukematta. Varsinki kun nyttenki on kyse rekisteröityneestä kirjottajasta.
.
samaa mieltä. Toinen juttu on, että tällaiset kyselyt on perseestä ja kiinnostaisi tietää, mitä sä tällä ajat takaa?
sitä voisi myös itsekseen miettiä siinä tapauksessa, miksi joku herättää minussa sellaisia tunteita :).
Komppaan :)
mielipiteissäni tuohon maikkarintätskyyn ja scaleen.
Paitsi se mua kyllä ärsyttää ettei olla päästy sinne bisselle vieläkään, ja tyyppi kävi korkeasaaressakin eikä mulle ilmoittanut mitään, samaisena päivänä itse hengasin mustikkamaalla :/ :>>
jo tieto siitä, että niin ärsyttävä ihminen on olemassa, ärsyttää. Monta kertaa enemmän ärsyttää, että se kuvittelee olevansa tervetullut tunkemaan sitä siansaksasolkkaustaan joka ketjuun ja keskusteluun.
Ketä kiinnostaa sen mielipide, koska joka vitun asiaan se sanoo samaa: Juu on se varmaan nuin ja toisaalta voi olla näin, mä ajattelen näin, mutta kiva että sä ajattelet noin. hihi hehe hihi spot spot ja kummallisia hymiöitä perään.
Ihmeellistä, että joku jolla on niin vähän sanottavaa, voikin olla niin paljon äänessä. Mut tyhjät kattilathan ne kolisevatkin eniten.
kanssa..=o}
Jos kysyjä kerää jotain adrressia rehellisesti, pitäisi näyttää nikki tai aloitus on pelkkä provo ja arvoton.
Koska tulee neuvomaan, että mitä mieltä asioista täytyy olla. Ei kuulu hänelle mitä muut kirjoittelevat.
Ja hänen krjoituksistaan on vaikeaa saada selvää.
Ei ole koskaan ärsyttänyt, ja tuskin tulee koskaan ärsyttämäänkään:)
olet niitä tyyppejä, jotka ottavat vittuilun tyynesti vastaan ja pyydät sen jälkeen vielä anteeksi olemassaoloasi.
vittuilun? Ei Jazuli ole mulle vittuillut. Eikä kukaan muukaan palstalla.
sinulle on vittuiltu monesti, olet vain jättänyt asian huomioimatta.
elämä helpompaa. Kannattaa kokeilla;)
JAZULI!!
olen ollu koko päivän toisessa kaupungissa..sori..=o/
...*tuotin taaskin pettymyksen*...
.
miten joku palstahahmo voisi ärsyttää, se on täysin irrationaalista
.
Kuten joku muukin huomasi, ärsyttävät viestit on helppo jättää lukematta, jos siltä tuntuu.
KUKA TAHANSA ÄRSYYNTYY KUN JAZULI TULEE ASIALLISEEN ALOTUKSEEN MUMISEMAAN OMAA MURRETTAAN JA POSTAILEMAAN MUZAKKILINKKEJÄÄN! JAZULI EI OSAA PITÄÄ POTTUNOKKAANSA POISSA MUIDEN ASIOISTA MIKÄ ON ERITTÄIN ÄRSYTTÄVÄ TAPA IHMISESSÄ!
NÄIN ON!
lovena siihen
tuskimpa..inhona kävis paremmin..=o)
Jazuli on yksi palstan mukavimmista persoonista.
.
JAZULI ÄRSYTTÄÄ ETURAUHASTANI!
NIIN! :D
HAHA!
Päätä nyt.
Minua ärsyttää nimimerkkiä, kielenkäyttöä ja kuvaa, jonka joskus (herra armahda) olen nähnyt, myöten. Maalta koko tyyppi. Ei mitään järkevää sanottavaa, ja linkittää jotain mitäänsanomatonta musiikkia alvariinsa.
Herra penis, joka varmaankin ketjun alotti, päätellen siitä, että eniten mesoaa, voisi merkata suosikiksi ne, joita EI LUE......nikkikin osoittaa heikkoa mielikuvitusta
Siksi annan nikkiehdotuksen,jossa olisi edes rahtunen sarkastista huumoria
http://www.youtube.com/watch?v=-PZNfOZXPJk
Ei ärsytä. En lue juttujaan, niin aivan sama.
Jazuli on elämäniloinen ja rempseä.
Meidän juttutuokiot ovat olleet aina mukavia ja hauskoja. ;))
Mikäs kysely se tämä oikein on? ;-/