Tää palsta

menee aina vaan pahempaan suuntaan. Ei tämä ole mikään Sinkut-palsta vaan miesten Aivo-oksennus-palsta. Oksettavaa, ei se mikään ihme että naiset on sinkkuja jos tämä miesotanta pitää täällä yhtään paikkansa. Täysiä idiootteja koko mesta täysi, pelottavia naisvihaajia.
3116
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ehkä ne on vaan niitä katkeria miehiä ketkä tänne kirjottelee. onnellisten miesten ei tarvi jumittaa netin ääressä.

Äänestä

Bimbo, säkö se oot?

Äänestä

vaikka olenkin ikisinkku ja ahdistunut siitä. En silti pidä sitä naisten vikana, enkä naisia syyllisenä muihinkaan miesten tai minun itseni ongelmiin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ikisinkkuko kirjoitti:

menee aina vaan pahempaan suuntaan. Ei tämä ole mikään Sinkut-palsta vaan miesten Aivo-oksennus-palsta. Oksettavaa, ei se mikään ihme että naiset on sinkkuja jos tämä miesotanta pitää täällä yhtään paikkansa. Täysiä idiootteja koko mesta täysi, pelottavia naisvihaajia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu