Miten te heterot suhtaudutte homoseksuaalimiehiin?
Kertokaa rehellisesti
IsmoK
12118
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
..ei oikeastaan mitenkään.....
Metroseksuaaleja(Hiukset täynnä geeliä, täysin karvaton yms) en voi sietää ja yleensä metroseksuaalit ovat homoja niin siinä mielessä suhtaudun kielteisesti. Muuten en suhtaudu mitenkään.
kehen tahansa mulle entuudestaan tuntemattomaan ihmiseen. Tutustumisen myötä siitä voisi tulla kaveri, mut sit oiskin huonommin asiat, jos menisin siihen retkahtamaan. Mulle vois kyllä tollastakin tapahtua.
JOTEN MINUN ON PAKKO AJATELLA TEITÄ SYNTISINÄ PAHANTEKIJÖINÄ!
moni muukin asia on syntiä, me kaikki (siis myös sinä) olisimme sen mukaan jo ansainneet tulla kivitetyiksi monta kertaa. Lukaisepa vaikka Mooseksen kirjat.
TUNNEN RAAMATUN SANOMAN!
MINUA EI TULLA NEUVOMAAN!
kehen tahansa muuhunkin ihmiseen.
ongelmaa. Suhtaudun heihin kuin heteroihin, jotkut on kivoja, toiset ei. Lesbot sama homma.
niinku muihinkin. Ei se tartu.
Te ootte oikeastaan ihan ok tyyppejä. Jotkut teistä ei aina meinaa ymmärtää, että kaikilla ei ole homoseksuaalisia taipumuksia, mut ei se silleen haittaa. Kaikki naisetkaan ei aina ymmärrä, että niitä kohtaan ei tunne niin kuin he haluas että tuntisi. Erityisesti ne YTM:naiset.
Hehko heko heko!
oon sanonnu aiemminki..etten tiedä homoudesta mitään muuta, kun mitä olen nähny ja kuullu..=o}
must se olis perin jokasen henkilökohtanen aska, jos on happy miehet keskenään taikka naiset keskenään..eipä se ole mun asiani kenekään onnesta päättää...eikä se tosiaan tartu..tämän enempää en kykene sanomaan...koska mulla ei ole omakohtasta kokemusta...muusta kuin miehistä...siispä jos homo mies kokee miehen vartalon kuten mä koen, niin enhää mä sitten ihmettele yhtään et on ihan innoissaan...=o)))
uskosin silti et hekin hakevat kumppanista sitä hyväksyntää ja läheisyyttä..tulla rakastetuksi ja rakastaa...