vm.-91 Hiacen pissapojan suutin tukossa?

Apukuskin puoleinen pissapojan suuttimesta ei tule nestettä, vika ilmestyi pari kuukautta sitten. Onko Hiace-kuskeilla vinkkejä / ensiapua ongelmaan? Kuskin puoli toimii moitteettomasti, ja säiliössä on nestettä. Auto on mallia -91 ja ajettu 280 000 km.
2469
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ota letku irti ja rassaa se suutin auki, kädetön!

Äänestä
  • Olet häpeäksi äidillesi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kuski68 kirjoitti:

Apukuskin puoleinen pissapojan suuttimesta ei tule nestettä, vika ilmestyi pari kuukautta sitten. Onko Hiace-kuskeilla vinkkejä / ensiapua ongelmaan? Kuskin puoli toimii moitteettomasti, ja säiliössä on nestettä. Auto on mallia -91 ja ajettu 280 000 km.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu