miksi aviomieheni nukahtelee seksin aikana,silloin yleensä kun hän hyväilee minua pillusta...näin on käynyt monta kertaa ja haluisin tietää mitkä voi olla syitä.oiskohan vika siinä että mies kyllästynyt seksiin kanssani!!!!miehet kertokaa!!!!
vastauksia kaipaan
30v nainen
11169
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Jos sillä on väsy?
väsyttänyt pornoa katsellessaan itsensä perusteelisesti
ei kato pornoa
sitä ollenkaan?
totta kai mie nyt aviomieheni tunnen.
ottaen huomioon, ettei sinulla ole sellaista.
on minulla aviomies usko tai älä
niin menkää hyvät ihmiset lääkäriin. Miehelläsi on vakavia ongelmia ja ne eivät liity pilluusi mitenkään.
sillä ei kuulemma ole ongelmia,uskon että vika on minussa,että mies vaan kyllästynyt miuhun ja en ole sen mielestä tarpeeksi haluttava,kun en ole mikään blondi joita mies aina kuolaa ja miua pettänytkin sellasen kanssa!!!!
Toisinkuin miehesi, minä en ole ikinä nukahtanut seksin aikana kanssasi, joten enhän minä voi tuohon vastata.
Kyseessä ei ole narkolepsia mikä kyllä ilmenisi nukahteluna kaikkialla muissakin tilanteissa.Niin asia on sitten sen enempiä kaunistelematta niin että parisuhteesi vetelee viimeisään ainakin fyysisellä puolella,mutta sieltähän ne ongelmat monesti heijastuvat niihin muihinkin osastoihin.