Miten amis pärjää

kun hän joutuu keskustelemaan akateemisesti sivistyneen kanssa?

Akateeminen: "Hyvää päivää. Saanko esitellä itseni? Nimeni on Maria Theresia"

avaruus-pete: "Täh? Mun nimi on avaruus-pete. Vittu. Morooooooo! Hähä! xD"
173
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kaik akateemisetkaa ei ole jäykkiksiä..ja amiksetki osaa tavat..=o))))


..iha hyvästi oon ainaki ite pärjäilly kaikenmoiste immeisten kans..eikä oo koulupohjat mitekääpäite haitanneet ystävystymistäkään...enemmän kummiski must ratkasee ihminen ja mimmoi se olis..kun se mitä se on opiskellu taikka ei oo..=o)

...hmm..muksaa loppu torstaita....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


us.male kirjoitti:

kun hän joutuu keskustelemaan akateemisesti sivistyneen kanssa?

Akateeminen: "Hyvää päivää. Saanko esitellä itseni? Nimeni on Maria Theresia"

avaruus-pete: "Täh? Mun nimi on avaruus-pete. Vittu. Morooooooo! Hähä! xD"

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu