Muistakaa nyt Suomi ukot katsoa BB:tä johon tulee lähipäivinä Cathlyn .
Menkää nyt joku tytön kanssa naimisiin, koska tuskin hän haluaa palata takaisin kehitysmaahan.
Lähettäkää BB:hen postia ja kirjeitä tytölle.Jos vaikka järjestyi terffit tv:n jälkeen.
Uskon että tyttö on kaikkien Suomi ukkojen mieleen.
Menkää nyt joku tytön kanssa naimisiin, koska tuskin hän haluaa palata takaisin kehitysmaahan.
Lähettäkää BB:hen postia ja kirjeitä tytölle.Jos vaikka järjestyi terffit tv:n jälkeen.
Uskon että tyttö on kaikkien Suomi ukkojen mieleen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Sinun kannattaisi käydä joskus siinä kehitysmaassa, sikäli mikäli saisit taloutesi siihen kuntoon.
viimeinen virke oli ainut oikea asia teksti tekstissäsi. Käyppäs vilkaisemassa muita foorumeita, kuinka miehet kehuvat tämän naisen naisellisuutta ja kauneutta;) Ja Filippiinat on yksi mahtavimmista naisroduista, mitä luoja on suonut tähän kylmään maailmaan. Monien kanssa jutellut siellä ja juuri tuo kuinka he kohtelevat ja huomioivat miestään, on jotain jota ei opita vaan se tulee suoraan sydämmestä. Jos filippiinan saat rakastumaan itseesi, et lojaalimpaa ja uskollisempaa naista voi kertakaikkiaan löytää.
Tyttö valitettavasti tulee hitusen järkyttymään noiden puttepossujen joukossa jos yltyvät lähentelemään ja ryypiskeleen kovin, moni filippiiniläinen tuttuni ovatkin olleet huolissaan juuri tuosta samassa sängyssä nukkumisesta, sekä alastomuus jne kuvailuista Suomen talossa. Filippiiniläiset ovat hyvin konservatiivisia ja ystävällinen hymy heillä ei tarkoita aina kiinnostumista.
Joku joskus (nainen)kehuskeli täällä,ettei muslimit kiinnostu aasialaisista, vaan ainoastaan blondeista;) Tarkkailkaapa asoa, kun on kohta kuin ujo pikkupoika, eikä tiedä mihin katsois..