Minulla on vielä sitä 10 pussia... onko teillä kokemusta miten saisi jotenkin syötyä mihin voisi sekoittaa sitä kun jos sekoittaa veteen tuntuu että se on jotenkin liian suolaista-makeaa yhtäaikaa, olen kuitenkin sen verran pihi etten viitsisi roskikseenkaan heittää, mutta veteen sekoitettuna en ainakaan millään pysty sitä syömään.
Ostin vlcd jauhetta jonka mausta en pidä
jack!!!
3294
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
jos makea, niin esim. lihgt-mehuun sekoitettuna, eri asia sitten on suolainen soppa..
Jotenkin vaan en pysty sitä syömään, ja se tuoksukin on jotenkin sellainen etten kovin paljon pidä siitä, olen miettinyt jos yrittäisin sekoittaa jogurtiin sitä.
Riippuen varmaan myös vähän siitä mistä olet ne ostanut, niin kannattaa kysyä että onko mahdollista vaihtaa, itse sain vaihdettua ihan sujuvasti muutaman pussin kun vain menin kysymään. Toki tätä edellyttää että ne pussit on ehjiä, ja kuitti tallessa =)