Mites mies..?
..n..
6260
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
kelpais. Ihan OK. Voisi olla vähän hoikempi.
Ihme herutusta, ku tiedät varmaan ihan hyvin että noilla tisseillä lohkee joka toiselta ;)
no kelpais miettimättä vaikka parisuhteen aikanakin. suorastaan vituttaa katsella kuvia koska ovat jokseenkin ns. taiteellisia eli antavat mallistakin hyvän vaikutelman. huoh.... huoh... olisi nyt edes panokuvia niin voisi unohtaa koko hupakon.
Nainen jonka täytyy tunkea rintojensa kuvia nettiin ja hakea säälittäviltä yksinäisiltä runkkareilta itsetunnon kohotusta on vain surullinen huomionkipeä pissis (jos et fyysiseltä iältäsi niin ainakin mieleltäsi) joten ei, et kelpaisi.
Kysymys sulle Lihakakku tai oikeestaan läskikasa. Haluaksä elämässä OIKEESTI naista vai haukutko vaan kaikki yksi toisen jälkeen lyttyyn ihan huvikseen?
Onnea sinkkuuteen ja yksinäiseen vanhuuteen palvelutalossa.
Vaikea kuvan perusteella sanoa mitään. Vaikka olisi miten hyvännäköinen kaula-polvi-väli, niin se ei lopultakaan vaikuta kelpaamiseen mitenkään. Ja sitä paitsi mä kyllä pidän pienempirintaisista naisista. Miksi ihmiset haluavat muuten tällaisia kuvia katsella? Mä pidän enemmän sellaisista tyylikkäistä kuvista, kuten täällä:
http://www.photoforum.ru/photo/350567/index.en.html