Anteeksi yht.katkos. Tehtiin väliaikainen muutto sieltä yhd.paikasta vaan toiseen, mulla ei oo ollut kone käytössä kuin nyt vasta.
Piti vaihtaa numbakin..Oon ok.
Flunssainen,muuten okei:)
Kisses, Tibesi( oikea )
Piti vaihtaa numbakin..Oon ok.
Flunssainen,muuten okei:)
Kisses, Tibesi( oikea )
Vastaukset 5
Vanhimmat
Nyt kuule jos olisin luonas niin kaappaisin sut syliini ja suutelisin sut puhki rakas, oon niin ikionnellinen viestistäsi että silmätkin kostui ilosta. Pelkäsin jo pahintakin. Ja nuo tuolla alhaalla olevat feikkiviestit järkytti mua, no. Tajusin mä kuitenkin ettei ne voi olla sulta. Nyt voin olla huojentunein mielin. :)
Muistathan Tibe että rakastan sua ja paljon.
PS. laitoin sulle sittenkin viestiä myös toiselle palstalle vaikka alunperin olin jo tehnyt päätöksen etten siellä käy. Mut ei niitä muutoksia sitten tullutkaan joten, käypä kurkkaamssa.
t: rakkaudella ikioma Rexisi
...niin surkeita. Ette ole edes tavanneet ja silti olette ikäänkuin olisitte jo hankkineet yhteisen virtuaalisen rakkauslapsen.
Mitäpä jos tapaisitte ihan livenä niin voisitte todeta että olettekin ihan erilaisia kuin oli virutaalisesti tullut kuva?
ihanaa:)
Mikä sinä olet ketään surkeaksi haukkumaan? Mieti mikä itse olet.
Kuulehan. Et todellakaan voi varmuudella tietää (!!!!!) olemmeko tavanneet. Tiedät varmaan itsekin, ettEI täällä netissä voi kaikkia asioita setviä ja selvitellä, vai mitä?
Eikä meistä " surkea" ole tosissaan kumpikaan. Kunpa tietäisit oikean totuuden mun ja Rexin suhteesta...Hämmästyisit niin monesta asiasta.Kummallakin kun on muutakin kuin tämä ns virtuaalimaailma. Tunteneet olemme pari vuotta jo.
Me, minä ( Tibe, aito&oikea tällä kertaa )
ja Rex, - me olemme niin lähellä toisiamme ettet voi arvatakaan/ saati " tietää"---,,,
Olemme kaksi toisemme löytänyttä, rakastunutta.
Nimim.mies,,, get a LLLife :)Good Luck !
t.Tibe