Tyhmät lutkat ovat pelimiehille pelkkiä pilluja, joihin on hyvä tyhjentää kassit. :)
http://www.iltalehti.fi/bigbrother/2009110210527369_bb.shtml
http://www.iltalehti.fi/bigbrother/2009110210527369_bb.shtml
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Jos naista kohtelee hyvin, nainen kyllästyy ja jättää miehen. Pelimies osaa pitää narttunsa varpaillaan dissaamalla narttuaan.
Lutkaa kohdellaan kuin lutkaa, kunnollista naista kuin kunnollista naista.
Etkö sinä typerys ikinä opi! Lutkissa ja pelimiehissäkin on eroja. Tosilutka on se jota ei juoksuteta edes pelimiehen toimesta :D Mulla ei ole mitään pelimiehiä vastaan. Mutta pelimiehet haluavat usein päteä ja mä lutka saalistan yöelämässä samalla tavalla kuten hekin - välillä törmätään toisiimme ja usein ollaan eri teillä. Pelimiehet etsivät yleensä niitä sopivia seksinnälkäisiä naisia ja minä lutkien lutka etsin kiimaista miestä vain panolle ja yhdeksi yöksi - en halua mitään panokamua kummempaa. Tylyä mutta totta. Tiedän mitä haluan ja mitä en halua. Pelimiehiäkin olen pannut ja potku tulee persuuksille heillekin panon jälkeen - sama juttu kaikille panoille. Olin nuoruuden hairahduksena jopa yhden pelimiehen kanssa naimisissakin muutaman vuoden ja lapsiakin kaksi - ja minä lutka jätin lapset pelimiehelleni - poikia kun ovat. Saa ex-mieheni tästäkin pelivaltin naisia iskiessä kun on oikein vastuullinen isäkin kaiken lisäksi :D Ei ollut minusta lutkasta kotiäidiksi eikä vaimoksi - ei sovi mulle! Kokemuksesta siis tiedän pelimiehen pelit ja vehkeet :D Mitähän pojista kasvaa - se selviää aikanaan.
fakta on kuitenkin se, että nainen ajattelee kuitenki aina tunteella ja yrittää peittää jotain heikoutta tollasella toiminnalla. Lisäksi saa olonsa tuntumaan aina vaan paskemmalta ja paskemmalta olemalla huora, mutta miehet ei vaan tunne oikeesti mitään muuta kuin tyhjennyksen tunteen.
Voi nyyh! onko naisella jokin ikuinen erityisvelvollisuus tunkea ne tunteet peliin joka panon yhteydessä ja mies ei tunne muuta kuin kutinaa kullissa....hahah :) Uskoo ken tahtoo...minä lähden tästä ainakin liikunnallisten harrastusten pariin, jotta jaksan viikonloppuna lutkailla ja pysyn hyvässä kunnossa. Mieti sinä vaikka sitä "paskaakin paskempaa olotilaa", jonka kuvittelet olevan jokaisella ns. lutkalla :D
Seksistä voi fiksu nainen nauttia olematta idiotti. Ihan sama mulle mitä urpot ja idiootit tekee.