Kaikkein vastenmielisin naistyyppi on sellainen joka painattaa kapakassa joka viikonloppu siiderivatsa hyllyen. En ole raivoraitis nipo, mutta silloin kun kropassa näkyy jo se juominen, niin ällöraja on ylitetty.
Inhottavinta...
ei läskirenkaita!
8541
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Entä ne miehet !! Hyi.
Joo baareissa ravaavat tyypit ovat etovia oluen/sidukanturvottamine kasvoineen ja sönköttävine latteuksineen ihan sukupuolesta riippumatta.
mut mites mä??? käyn baareissa.. on selvinpäin sielllä joka kerta, juon vettä / kahvia... ja oon ylipainoinen.. ni oonko mäki nyt sit etova läskikasa...????
Heteromiehenä en niitä miehiä sillä silmällä katsele.
Meitä on kohdannut onni siinä suhteessa, ettei laissa ole säädetty baareissa käymistä pakolliseksi - kauan eläköön viisas eduskuntamme. Näin ollen minun ei ainakaan tarvitse katsella sellaisia siiderivatsoja. Ja tuskin se vatsa pelkästään on oluelle tai siiderillä hommattu. Kyllä siihen on käytetty muitakin aineita.
Kuule kyllä ne reppumahat sieltä baarista uloskin tulevat, eli näkee heitä muuallakin. Ja sinänsä ihan sama millä se rengas on kasvatettu, juominen näkyy mahan lisäksi naamassa jo yllättävän nuorena. Elähtäneitä siiderimahoja! Hyi!
Kiva kun kävit kertomassa, oman "ällörajasi". Tärkee tieto, tärkee tieto...
Se oli ihan yhtä tärkeä tieto kuin se että jätkä23 tykkää isoista tisseistä tai pera seinäjoelta fanittaa pitkäsäärisiä tyttöjä.