Ihan outo tunne!

Olen parin päivän sisällä saanut oudon tunteen.. ihankuin olisin humalassa ja samalla minua hymyilyttää kokoajan.. tänäänkin sain taas sellaisen tunteen ja meinasi ajantajukin olla ihan outoa.. Kellään samanlaista tunnetta ollut??
2152
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

vastata,,,mene psykolle ja saat lääkityksen! Tämä ei ole tzoukki
Itse kestin tuota mainitsemaasi tunnetta aika kauan ,ennen kuin kehtasin läkyriin!
Kävin omaläkyrillä ja hän passitti psykolle, sain lääkkeet ja nyt sitten olen käyttäny niitä jo noin 5 vuotta ja alan yrittää vierottautua niistä pikku hiljaa.
Sain lääkkeet jostain kumman syystä pelkästään pelkotiloihin!

Äänestä
  • en haluis mitää lääkitystä kyl.. katotaa jos tätä jatkuu ni meen kyl sit hakee jotai nappei

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


outotunne kirjoitti:

Olen parin päivän sisällä saanut oudon tunteen.. ihankuin olisin humalassa ja samalla minua hymyilyttää kokoajan.. tänäänkin sain taas sellaisen tunteen ja meinasi ajantajukin olla ihan outoa.. Kellään samanlaista tunnetta ollut??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu