Rakas

tässä sulle taas yks
1191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

hae hullu apua...

Äänestä
  • No ei varmaan yhtään :D

    Äänestä

  • zisel kirjoitti:

    No ei varmaan yhtään :D

    hae hullu apua...

    Äänestä

  • ... kirjoitti:

    hae hullu apua...

    Kiitos vain sulle, kun annat meille huomioo. Osa se on jokaisella tässä elämässä.

    Äänestä

  • old_profile_51557 kirjoitti:

    Kiitos vain sulle, kun annat meille huomioo. Osa se on jokaisella tässä elämässä.

    Vetikö äitisi itsensä hirteen?

    Äänestä

Hyvä idea... osaisimpa mäkin tehdä noita...

Äänestä
  • helppoa kuin heinän teko, heh heh :D

    Äänestä

  • Sehän vaan oli hyvä piisi tuo sailboat.

    Äänestä

  • almasty kirjoitti:

    Sehän vaan oli hyvä piisi tuo sailboat.

    mut mistä salesta nyt heitit lördaris?

    Mulla on Larussa purkkari parkissa - mut se on (vaa) purkka tolpannokassa (pollari), vähnä ku stubu skönes.

    T'' on niin kuin äppää (ei häppää, reivejä - kai sä niinku).

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


zisel kirjoitti:

tässä sulle taas yks

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu