Katselin kymppi uutisia ja siellä näytettiin kuvia erotiikka-messuista. Elina Haavio- Mannila kertoi että ikäihmiset ovat nykyisin enemmän kiinnnostuneita seksi elämästä kuin ennen.
Mitä mieltä olette asiasta?
Mitä mieltä olette asiasta?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Sehän on hienoa, jos haluja on ja kykyä riittää. Toivottavasti itselläni olisi seksielämää eläkeläisenä.
Seksi kun kuuluukin nimenomaan AIKUISILLE!!
Ei sovellu teineille...
Hienoa, että eläkeläisilläkin on mahdollisuuksia hankkia laadukkaita seksipalveluja itselleen. Palvelut voisivat olla osa palvelutalojen valikoimaa. Palveluista pitäisi saada myös kela-korvausta, koska niitä suositellaan jo lääkärissäkin.
onpahan jotakin mitä niiltä vuosilta odottaa. Eikä se nyt yllärinä tullut, siiihen haaviomannilaa tarvittu.
näin se pitää mennä.
isoäidit ja isoisät on panneet ennenkin, miksi heitä elämän synnyttäjiä tulis tuomita seksuaalisuudesta.
varmaan tuleville vanhussukupolville?
Mä asun Täällä ulkomailla Sexyä yllinkyllin. koska löytyy alle 30v tyttöjä miten aan. Läski 60v Suomi lady. ei saa seisomaan mun kullii. nyt oon seukannut 31v malli lady.n kaa on hienoa, osais vaan olla kiitollinen..
Oikea kohderyhmä, koska näillä vanhuksilla on nykyään rahaa panna turhanpäiväsiin ajeluuhin. Tai siis paskaan. Mut siis se määrää, joka ostaa.
.