monte arvostelee toisia

ja on itse sosiaalitoimiston asiakas, koska ei töihin kykene.
574
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Onks hän huomissaan jostaan verovaroista vai kun niin haukkuu sossussa käyviä tai työttömiä. Antais ihmisen olla mikä on sillä minkäs sitä ittelleen vois ja menneisyydelle.

Äänestä
  • kotimaassaan se makaisi katuojassa.

    Äänestä

  • Oopust kirjoitti:

    kotimaassaan se makaisi katuojassa.

    Sellaisia ne femakot ovat..

    Äänestä

  • Hauger kirjoitti:

    Sellaisia ne femakot ovat..

    karkuun ja äkkiä

    Äänestä

milloin? voi anteeksi jos olen loukannut puskuuttasi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vitun nolla kirjoitti:

ja on itse sosiaalitoimiston asiakas, koska ei töihin kykene.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu