dokailla toista päivää himassa ja kuunnella Rammsteinia. Mitä ulos kun ei seuraa saa kuitenkaan.
Itse aion
en kelpaa M
8221
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Perus settii talvella. Tympii ne iskumestat muutenkin kaikenlaisesta jonottamisesta puhumattakaan. Joulua kohti mentäessä ihan karseeta.
Sitä uusinta lättyä kuuntelet vai jotain vanhempaa?
vaikka kaikki tuotanto löytyy ja kaikki mitä ovat julkaiseet \,,,/
pitkästä aikaa, mutta jos kunnon musaa haluaa kuunnella niin se on sitten bodomin hatebreeder-kiekko, aivan uskomaton levy, kuunnellu satoja kertoja ja aina vaan paranee.
bändiä. On mulla noita CD:tä vaikka kuin, myös kaikki bodomit. Mutta Yhtä hyvää ei ole kuin Rammis.
Hox. Unohtu kyllä että siitä ei pääse yli eikä ympäri että Laibach on mahti poppoo. Laibachin kappaleet ovat sopivan outoja ja vinksahtaneita, ne coverit etenkin, heh.
Se uus on kyl hyvä, itteäni lähinnä vituttaa se kun en saksaa yhtään osaa niin jää puolet siitä musiikista aina vähän varjoon, mutta ton uusimman sinkun sanat kyllä ymmärtää ja se on hyvä! :D
Itse oon kuunnellu CoB:ia lähinnä yksittäisinä kappaleina, mutta tuli tosta hatebreeder levystä mieleen, että sillä albumilla on tää yksi biisi minkä live version kuuleminen saa mut aina hyvälle tuulelle. Se alku tilutus on vaan uskomaton. :)
http://www.youtube.com/watch?v=MfQzfYUPAHU
Tossa se biisi.