Uskaltasitko mennä

kauppaan ostamaan alastomana kaljaa?
7106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

olen hyvin siveellinen ihminen

Äänestä

.. mitään muutakaan..tällä kropalla ja näi ujona nii never..=o)

sit saattas tulla vaiks saitilta joku vastaa..oisi noloo sitte tääl kirjotella, kun juoru kulkis et siel se jazukin tuli kaupassa alasti vastaan..hullu..etc..=o(

Äänestä

Voisi testata. Olen niin seinänvärinen, ettei kukaan yleensä huomaa minua. Huomaisikohan sitten? Kauppa on jo kiinni, pitää odottaa huomiseen.

Äänestä

Alastomuus on tietysti hyvin suhteellista, mutta olen tuntenut itseni hyvin alastomaksi eräässä eteläisessä matkakohteessa, jossa suoraan rannalta olen käynyt kaljaa ostamassa rantakaupasta. Kun rantakadulla kulkee täysin siististi ja tyylikkäästi pukeutuneita ihmisiä, on joku ohut riepupäällä hiukset merivedessä avojaloin juoksentelija "alaston".

Äänestä

Uskalluksesta ei kyse, mutta ei ole tarvetta tehdä aloituksessa mainittua. Mites juntti-kiusaaja-Oopust: Oletko koko ikäsi asioinut samaisessa paskaisessa kyläkaupassasi ja vähintään kymmenen kilometrin päässä sukulaisistasi? Oletko saastainen kiusaaja kenties siksi, että asut niin vähän inspiroivassa ympäristössä, että jumipääsi on siinä on pikkusen päässyt orientaatiokapeutumaan? Aina samat ihmiset sulla siinä ympärillä; niinkö JUNTTI?

Miksi ihmisten pitäisi käydä ostoksilla alastomana? Nettikiusaaja merkonomimatematiikkaäly-Ratikkakuski juuri tuossa eräässä toisessa ketjussa ilmoitti arvostavasi sinun vanhuksen harjoittamaa nettikiusaamista. Pervoiletteko molemmat samassa suossa, kenties? Onko teillä pikkupervoilla kenties vähintään se kilometri metsää edessänne, ja ette mua ahdistelleet seksuaaliset ahdistelija r*nkkarit ole tietystikään koskaan asuneet poissa äitinne huomasta, paitsi ehkä siellä armeija-aikana, jolloin jopa routakin voi pakottaa porsaat keskimääräiseltä kymmenen kilometrin elinalueeltaan?

Mitäs runkkis olis mieltä tyypistä, joka on ainakin viistoista vuotta asunut monessa paikassa ja lapsesta lähtien. Runkkistako ahdistaa, jos ei joku osta perunoita samasta kaupassa, kuin mistä sä ja jos et vielä tiedä perunoiden ostajista?

Äänestä
  • ja luetun ymmärtäminen siihen päälle.

    Aika huonoa se sulla on, kun et erota feikkiä oikeasta...

    Kommentti tosin oli hyvä, eikä ole niin väliksi, mihin sä sen heität, kun se on samanlainen aina...

    Äänestä

Mutta en menis.. en ainakaan halvalla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Oopust kirjoitti:

kauppaan ostamaan alastomana kaljaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu