Aaaa ihanaa, auto! Naapurin Opel ja sedän Mersu ja työkaverin Mazda! Jee, kaikki autot on kivoja! Kaikki sunnuntaiautoilijat, kiertävät kaupustelijat, bussikuskit, rekkakuskit, aura-auton ja traktorin kuljettajat on ihania ihmisiä! Ja AUTOT on ihania! Niistä ei oo mitään haittaa eikä niistä synny mitään päästöjä!
Autoista ja niiden kuljettajista ei saa sanoa yhtään pahaa sanaa! Muistakaa se tällä palstalla; ei yhtään kriittistä sanaa!!
Eri mieltä olevat ammutaan auringon sarastaessa.
Autoista ja niiden kuljettajista ei saa sanoa yhtään pahaa sanaa! Muistakaa se tällä palstalla; ei yhtään kriittistä sanaa!!
Eri mieltä olevat ammutaan auringon sarastaessa.
Vastaukset 6
Vanhimmat
mutta niiden typerät omistajat kusevat ja paskovat kadunpielet.
typerät koirien ulkoiluttajat emme aiheuta surua vammauttamalla ja tappamalla ihmisiä niinkuin typerät autojen ulkoiluttajat tekevät.
Mistäs tiedät, kuinka monta pikkulasta on sairastunut koiranpaskaan? Ja ainakin koiranpuremien aiheuttamaa surua tulee päivittäin. Vastahan joku kuolikin koiran RAATELEMANA! JA PASKAT MUKAAN PORTILTA....KELE!
otetaan kyllä pussiin enkä edes päästä omaa koiraani kenenkään portin pieleen.
Oletko tietoinen, että sulla on jotain tosi pahasti vialla. Viiraa niin että vinkuu. Pysy pois tuhansine paskajuttuinesi sieltä helkkarin koirapalstalta niin ei tartte itkeä.
tilanteen tasalla.
=o)