Nyt joudun...

Perumaan sen että huumorintajuisia naisia ei ole... XD

http://www.riemurasia.net/jylppy/media.php?id=67053&c=5
3103
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

paha :D

Äänestä

Ei kun odottelemaan jenkkakahvojen kasvua. Noista onkin hyvä vääntää. ;-)

Äänestä
  • Aloittaja

    Noista tulee kunnon ape-hangerit :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


UPDATE_8577284 kirjoitti:

Perumaan sen että huumorintajuisia naisia ei ole... XD

http://www.riemurasia.net/jylppy/media.php?id=67053&c=5

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu