Kaikille naisille, jotka ovat epävarmoja ulkonäöstään ja omistavat pienet rinnat, niin haluaisin sanoa että asia hoituu kun laihdutatte hieman rasvaa vyötäröltä. ei ole vaikeaa kun on vaan tarpeeksi tahdon voimaa syödä vähemmän herkkuja ja kuluttaa enemmän. eikä haittaa vaikka olis pienetkin rinnat niin ne korostuu hyvin ja näyttää isoilta kun maha ei ole niin iso. silikonit on nou nou nou, luomua olla pitää ja mielellään terhakat rinnat myös. pitkä tukka saa myös näyttämään kauniilta ja tulee halvemmaksi kun ei tarvitse olla kynityttämässä sitä joka kuukausi parturilla joten suosittelen kasvattamaan pitkät hiukset ja pitämään mielellään luonnollisen värisenä niin se on vasta kaunista kun on hyvä rintainen kurvikas ja pitkä tukkainen nainen. mekkoa kannattaa käyttää aina kun se on mahdollista ja korkokenkiä ja meikkiä sopivasti ettää näyttää pantavalta. liika meikki tekee hu*rahtavan näköiseksi mutta ymmärrätte kai mitä tarkoitan ei turhan paljon mutta sopivasti niin että mies ei huomaa että on meikkiä. näillä vinkeillä saa nainen kuin nainen itsestään vaikka näin hyvän ja pantavan näköisen naisen kun vaan osaa= http://lh4.ggpht.com/fisherwy/SBC7ADmHWlI/AAAAAAAAOoc/iUBTD2NKPO4/world sexiest woman megan fox fhm picture[4].jpg
Vinkki!
Kesämies1985
82642
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
lål, tiesitkös että ne rinnat pienenee entisestään jos laihduttaa? yleensä se rasva lähtee juuri ensimmäisenä tisseistä ja vasta sitten mahasta... harvoilla käy niin hyvä tuuri että tissit pysyy muodokkaina vaikka muualta lähtiskin rasvaa pois.
en halua kommentoida muuta kuin sen, että nuorison kauneusihanteet, ja käsitykset on omaa luokkaansa.
Minkä verran mietit median vaikutusta mielipiteeseesi? Mitkä ovat asioita, mitä sinä haluaisit arvostaa naisessa, äidissäsi, sisaressasi, ystävässäsi? Ensinnäkin en puhuisi naisesta ja tuollaisesta suoraansanottuna keskenkasvuisesta nuoresta mallitytöstä, jonka ikä ei ole kahtakymmentä. Toisekseen pistää miettimään monesti miehen arvomaailmaa ja suhteen tilaa, kun miehelle nainen on tuota listaa, mitä tuossa yllä tuli. Kolmanneksi, esimerkiksi minulla ei ole mitään halua olla sinun eikä monen muunkaan naisen mielestä "sen näköinen". Neljänneksi, kun tuolle lapselle laitetaan housut jalkaan ja pusero päälle, niitä tulee vastaan keskimäärin puolet maailman väkiluvusta. Ei tuo sitten niin ihmeellinen ole, mut se miehen mielikuvitus täydentää loput. Sellaisia te olette. Toivottavasti yksikään minun siskoni, ystäväni, luokkatoverini, naapurini eikä sinunkaan, joudu oleen se objekti, mitä tässäkin hehkutit.
lol
Muuten ihan kiva, mutta laitoit sitten linkiksi Foxin, jolla on silikonit (eli nounounou)- nuoria miehiä on sitten helpo huijata;)
ja laitat linkin naiseen, jolle on plastiikkakirurgi tehnyt rinnat, huulet ja uuden nenän. Jolla on hiustenpidennys, värilliset piilolinssit, rasvaimu ja muutama kilo meikkiä päällä. Kaikkialla tiedetään että hän on yksi maailman leikellyimmistä naisista, se näkee jo ennen ja jälkeen kuvistakin.
Minä pidän luomunaisista, ja se ei todellakaan tarkoita kymmeniä eri kauneusleikkauksia. Tietäähän sen, miltä leikatut naiset tulevat lopulta näyttämään...varsinkin linkin naisen kaltaiset jotka ovat leikelleet huulensa...
http://img.dailymail.co.uk/i/pix/2008/02_01/BrittanyMurphyWENN_900x690.jpg
http://ayyyy.com/wordpress/wp-content/uploads/2008/04/laraflynnboyle3.jpg
http://www.healthscape.co.uk/blog/wp-content/uploads/2007/10/donatella-versace-plastic-s.jpg
h
Ensinnäkään Megan Fox:in on saanut tuon näköiseksi taitavat plastiikkakirurgit, eivät todellakaan sinun typerät vinkkisi. Ja toiseksi, miksi kannattaisi näyttää hyvältä, jos palkaksi saa sinun kaltaistesi pinnallisten kusipäiden kiinnostuksen?
"Kaikille naisille, jotka ovat epävarmoja ulkonäöstään ja omistavat pienet rinnat"
Ai..sun mielestä siis jos on pienet rinnat on automaattisesti myös epävarma itsestään..?
Meehän kotia kasvamaan. :D
Itselläni suht pienet( 75B olisin tyytyväinen AA:han ) ja tuntisin oloni epävarmaksi isojen rintojen kanssa, ei sopis ollenkaan muuten poikatyttömäiseen luonteeseeni, että äläpä yleistä!!
by the way, kroppa on aika lailla samassa kuosissa kuin alla olevassa kuvassa, eikä naamassakaan ole valittamista joten on turha väittää et kävis kateeksi. Luuletko että tuolla asenteella naista saat!?
Jatka vain tumputtamista kuvies kans... :D
Ei tuollaseen vartaloon mitään rasvaimuja ja leikkelyjä tartte, mitä täällä höpistään...Ei sitä tartte ku olla alipainone..