Bodarimiehet

http://www.queerty.com/muscle-men-lose-virginity-earlier-have-more-sex-than-skinny-guys-20090605/

http://www.lifeinthefastlane.ca/science-of-the-muscle-man-factor/offbeat-news

Tutkimusten mukaan lihaksikkaat miehet menettävät neitsyytensä aikaisemmin ja saavat enemmän seksiä kuin laihemmat miehet. Bodausta kannattaa siis harrastaa jos haluaa parantaa mahdollisuuksiaan naismarkkinoilla. :)
6907
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Eipä hirveästi kiinnosta, miten äkkiä bodarihomot menettävä poikuutensa, kuten tuo linkkisi asian ilmaisi.

Äänestä

Olet vittu sairas paska, todennäköisesti myös kateellinen bodareille koska he tumppaavat sua turpaan koska tahansa ja vievät sun naisesi (tai ne joita yrität iskeä kun en usko et tuommoinen bananaboy mitää saa) Heteromies joka seikkailee homosaiteilla!!

Äänestä

Olen "bodari", tosin nykyään teen vain ylläpitävää reeniä, kun en halua tulla perinteisen kehonrakentajan näköiseksi. Esim. hanskalla kuitenkin mittaa 39cm, rasva% n. 7.

Mutta ei mielestäni kannata yleisestää noin. Vaikka olisi millainen unelmakroppa niin ei se auta, jos on muuten heikko itsentunto ja esim ujo, kuten meikäläinen.

Äänestä

eipä tuohon mitään "tutkimuksia" tarvitse. Naiset tykkää lihaksista, mutta enpä vain viitsi harrastaa mitään himobodausta. Jos en kelpaa sellaisena kuin olen, niin sitten en. Ensimmäisenä pitäisi kyllä korjata viat naamassa ja persoonassa, isot lihakset tuskin parantaisivat asiaa ollenkaan.
Naisillehan se on helppoa, kun muodot tulee luonnostaan ilman mitään bodausta. Miehen pitää ansaita lihaksensa kovalla työllä. Haistakaa naiset paska, pysyn luuviuluna.

Äänestä

Molemmat ovat suosikkejani, tunnen kaksi kategorioiden edustajaa,lankean kokonaisuuksiin:

- italialainen joka on bodattu.Mustat hiukset ja kesäisin ne sheidit.Sinertävä mustuus.Jykevä leukalinja ja symmetriset kasvot,naiset haukkovat henkeään komeutta nähdessään.Vitivalkoinen hammasrivi.Suosiossani forever.

- Wieniläinen/nykkiin muuttanut miestanssija joka freelancaa musikaaleja.Työkseen tanssiva omaa rokkarivartalon,astetta linjakkaampi ja dynaamisempi kuin bodaaja.Hevosmaiset raajat, sotilaan kaunis ilme naamassa.Meikkiä lavalla,se on showta.Tiikerinsilmät,pitkät ripset,baby boy.

Äänestä

Ensin kivekset pienenevät, sitten tulee erektiohäiriöitä, sitten rupeaa pää sekoamaan muuten ja viimeisenä tulee pumppu tai pää pettää lopullisesti.

Eli kannattaa olla ilman aineita niin saa varmana enemmän seksiä ja hyvää sellaista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


m20... kirjoitti:

http://www.queerty.com/muscle-men-lose-virginity-earlier-have-more-sex-than-skinny-guys-20090605/

http://www.lifeinthefastlane.ca/science-of-the-muscle-man-factor/offbeat-news

Tutkimusten mukaan lihaksikkaat miehet menettävät neitsyytensä aikaisemmin ja saavat enemmän seksiä kuin laihemmat miehet. Bodausta kannattaa siis harrastaa jos haluaa parantaa mahdollisuuksiaan naismarkkinoilla. :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu