Nimimerkki Oopusta koti

Hän mainitsi viime sunnuntaina asuvansa Ämmäsuon kaatopikalla rikkinäisessä koirankopissa. Otin selvää asiasta:

http://farm3.static.flickr.com/2391/2465571136_093cd62935.jpg?v=0

Annoin hänelle 20 euron setelin ja ison säkin koiranruokaa.

Keissi ratkaistu toistaiseksi :D
267
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

sljettuja alueita.
ennen oli kiva mönkiä sieltä tavaraa, harmittaa etten ottanut sitä metalflace koristeista läpinäkyvää keilapalloa kotiini.

Äänestä

Ei edes ovea ole 8(

Äänestä

Kommentoi aloitusta


salapoliiti. kirjoitti:

Hän mainitsi viime sunnuntaina asuvansa Ämmäsuon kaatopikalla rikkinäisessä koirankopissa. Otin selvää asiasta:

http://farm3.static.flickr.com/2391/2465571136_093cd62935.jpg?v=0

Annoin hänelle 20 euron setelin ja ison säkin koiranruokaa.

Keissi ratkaistu toistaiseksi :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu