On niin helvetin paha olo

Väsyttää, oksettaa ja pyörryttää. Pitäiskö mun vetää itteni narun jatkoks?
4262
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mene lääkäriin.

Äänestä

vielä venyttää kaulakin paskaks

Äänestä
  • ei se nyt koko ikää kestä ;) jos ei lakkaa monessa tunnissa mee lääkäriin, mutta saattaa se (todennäköisesti) loppua pian!

    Äänestä

  • fdfyf kirjoitti:

    ei se nyt koko ikää kestä ;) jos ei lakkaa monessa tunnissa mee lääkäriin, mutta saattaa se (todennäköisesti) loppua pian!

    Nykyajan ruuat vain on sellaisia että purkista täytyy syödä vitamiinit ym. D-vitamiinia vähintäin se 25µg/vrk. Berockaa, mahdollisesti myös rautaa. Monivitamiinitabl ei ole pahitteeksi. Myös maitohappobakteereita.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Micho kirjoitti:

Väsyttää, oksettaa ja pyörryttää. Pitäiskö mun vetää itteni narun jatkoks?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu