tappouhkauksetko ylläpitävät tämän keskustelun tasoa

Ei ihan kaikkia saisi julkaista, ihmiset muutenkin harmaassa marraskuussa arvaamattomia, masentuneita ja ahdistuneita. Tässä nähdään tämän keskustelupalstan sheriffin moraali!
1412
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

nyt tuossa ei enää lue että olisi sheriffiä, eikös siellä ollut vielä jokin aika joku Juliette tms sheriffin nimenä, se tosin ei ollut rekisteröity nimimerkki.
Taisi saada kenkää .....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tosi Järkyttynyt kirjoitti:

Ei ihan kaikkia saisi julkaista, ihmiset muutenkin harmaassa marraskuussa arvaamattomia, masentuneita ja ahdistuneita. Tässä nähdään tämän keskustelupalstan sheriffin moraali!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu