huomenta

uus viikko alkaa..

ei muuta ku kahvii kuuppaan hähä!
7117
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kahvi on jo juotu ja uutiset luettu. Palstan hintit kekkailoi munasillaan ja loput huutaa käsittämättömiä... Ei mitään uutta. Lähden duuniin. Hähä!

Äänestä

Höyryävää mansikkateetä sitruunaviipaleen kera.

Sinä se vaan jaksat hähätellä......ei muuta!

Äänestä
  • Mikset juo rehellisesti mehua, kun kerran mehua tekee mieli?

    Äänestä

kahvia naamariin

Äänestä

kahvit on lipitetty kiltisti töissä, jotain sapuskaa pitäis illaksi vääntää muille...

*ideoita vastaanotetaan*

Äänestä

aamuista helpoin, kunnes sitten loma alkaa.
maanataiaamuna ei keljuta niin paljon, kun viikonlopunon saanut relata ja tehdä omia hommiaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


kundi.kundinen kirjoitti:

uus viikko alkaa..

ei muuta ku kahvii kuuppaan hähä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu