vuosia että joku miespuolinen työkaveri olisi ihastunut minuun ja ilmaissut sen flirttaillen tms. mutta ei kukaan. Vuosia alkaa olla mittarissa jo sen verran etten tuski enää ole kenkään päiväunien kohde mutta olisihan se ollut upeaa kokea se tunne, olla haluttu ja piiritetty.
Haaveenani oli
Huokauksia
2756
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Mähän sanoin kun niitä renksui pumppailtiin siin mäntsälän sellil et oot vallottanu mun uneni jostaksin kumman syystä. Tulit yks kaunis päiväuni mun päälle ja rupesit silleen liikkumaan oudosti siin mun päällä ja sitten vähän ennen laulua heräsin onneksi.
minun työpaikalle, niin varmasti olisit saanut kokea sen tunteen erään perheenisin taholta. Hän kun haluaa saada kaikki naiset alleen, oli sitten pitkä tai pätkä, laiha tai pyöreä, tumma tai minkä värinen tahansa...kaikki sille käy. Ikä mikä tahansa, ei mitään väliä.
Niin mukavalta se piirityksen tunne näkyy tuntuvan naisista, että vain ani harva kieltäytyy viimepeleissä menemästä sänkyyn sen kanssa. Se on niin sinnikäs, ettei luovuta, ennenkuin nainen suostuu, jatkaa kuukausia ja sitten alkaa nälviä ja kohdella ilkeästi, jos joku ei suostukaan...ei todellakaan vähällä luovuta! Olisi sinulle kuin tehty, heh!