hih naiset

naiset haluu ison miehen rinnalle, sitse nainen on -160 ja mies 190 , tosi kaunis pari tuol kadul.. huh.
vastaavia on nähty sirkuksissa ympäri mailmaa.
13353
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Ai täällä on joku muukin näin aikasin. Missä ihmeen sirkuksissa, ei tuossa nyt mitään outoa olisi.

Äänestä
  • mut se näky, sellainen epä-muodostuma pari :)))))))))))))))))

    Äänestä

  • ihan ok. kirjoitti:

    mut se näky, sellainen epä-muodostuma pari :)))))))))))))))))

    Sit viel sekin ku naisil on tissit ja miehel voi olla parta ja leveet hartiat.. siis ihan epämuotoista, daah

    Äänestä

..nyt mitään niin friikkiä ole....tai sit sä olet käyny pirun tylsissä sirkuksissa! XD

Äänestä

Siellä taas joku tappi ulisee jos lyhyempi nainen seurustelee pitkän miehen kanssa.

Tässä sulle vinkki: Elä, ja anna toistenkin elää...

Äänestä
  • Sukulaistyttö on noin 160 cm pitkä ja sirorakenteinen. Minkäs hän sille voi, että kaikki 190 voimamiehet innostuvat. Eli kyllä tuo on ihan miesten omaa mieltymistä. Isot miehet pitävät pienistä naisista ainakin sukulaistytön kohdalla asia on näin. Sukulaistyttö painaa kai noin 45 kg ja miesystävät reilusti toista sataa.
    Ei kai siinä mitään.

    Äänestä

  • Eräs lukija. kirjoitti:

    Sukulaistyttö on noin 160 cm pitkä ja sirorakenteinen. Minkäs hän sille voi, että kaikki 190 voimamiehet innostuvat. Eli kyllä tuo on ihan miesten omaa mieltymistä. Isot miehet pitävät pienistä naisista ainakin sukulaistytön kohdalla asia on näin. Sukulaistyttö painaa kai noin 45 kg ja miesystävät reilusti toista sataa.
    Ei kai siinä mitään.

    Johtuu siitä että että nää äijät haluaa näyttää mahdollisimman isoilta ja sehän onnistuu pikkasen naisen rinnalla :D

    Äänestä

Hih hih! Munkin mielestä jos seukataan, olis parempi olla mahollisimman samannäköisiä. Että mieluiten se sisko siitä. hih :))))))))))))))))

Äänestä

Pitkä mies on naisten mieleen. Se luo mielikuvan itsevarmasta, älykkäästä ja vahvasta miehestä. Naisella on mitä katsoa ylöspäin ja kunnioittaa.

Äänestä
  • Kuten esim. Matti "lauta" Vanhanen. Ensin oli lautagate ja nyt on lautasgate :D

    Äänestä

Ei kai ne pienet naiset väkisin satakiloista miestä vie. Joten taitaa miehenkin mieltymyksillä olla jotain tekemistä siinä asiassa.

Parit, joilla on suuri pituusero, huomataan helposti massasta. Niinpä se vaikuttaa yleisemmältä kuin onkaan. Siitä myös puhutaan enemmän. Eihän kukaan vouhkaa nähneensä pariskunnan, jolla on 5 cm pituuseroa.

Äänestä

kun naurattaa joku 30cm pituusero pariskunnilla. Mikäs ihme tuo on kun mies on naista pidempi. Mitenkäs friikkiä olisi mielestäsi kun nainen olisikin huomattavasti miestä pidempi? Joka tapauksessa jokaisen parin oma asia minkälainen seura viehättää. Olipa sitten pitkä ja toinen lyhyt tai lihava ja toinen laiha tai miten vain. Minä olen vaalea,hoikka ja kauniiksikin sanottu nainen ja pituutta mulla on 165cm. Aviomieheni on tummahiuksinen, hoikka ja pitkä mies - 194cm. En ole koskaan ajatellut, että meillä olisi jotain ongelmia jonkun pituuseron takia. Jostain syystä olen vain aina viehättynyt itseäni huomattavasti pidemmistä miehistä. Ex-poikaystäväni oli 183cm ja täytyy myöntää, että kun olen tottunut itseäni huomattavasti pidempien miesten seuraan, niin kyllä joku 170cm tuntuisi yllättäen todella lyhyeltä. Isäni on muuten 181cm ja äitini 153cm - onhan heilläkin melkoinen pituusero.

Äänestä

ne isot miehet, eikö isot miehet osaa pistää vastaan?

Vai olisko niin päin, että myös isot miehet haluavat piniä naisia. Sukulaistyttö (177cm) valitti juuri tuota. Hän joutui kuulemma aina tanssimaan itseään lyhyempien kanssa, koska pitkät miehet haluavat lyhyen- ja lyhyet miehet pitkän naisen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihan ok. kirjoitti:

naiset haluu ison miehen rinnalle, sitse nainen on -160 ja mies 190 , tosi kaunis pari tuol kadul.. huh.
vastaavia on nähty sirkuksissa ympäri mailmaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu