Tiger

näyttää osaavan naisten iskemisen..
Kumma kyllä kun näyttää olevan ainoa tässä yhtälössä joka saa paskaa niskaan?Onko tämän tapauksen naiset teistä uhreja,viattomia pulmusia vai mitä?miksi naisetkin suostuvat tällaisiin juttuihin?
Kuvaa juttu aika paljon nykymenoa ja meininkiä.
5398
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Väärään päytään. Oma on vikansa, ja katuu varmasti. Ei tule saamaan asioita enää entiselleen. Olis ajatellut ensin. Tyhmäst'ä päästä kärsii koko kroppa.

Äänestä

No, eipä noihin tiikerin naisiin keksi mitään positiivista kommentoitavaa. Huorat ovat tietty asia erikseen, he tekivät homman rahasta. Mutta ei-maksulliset naiset jotka vehtasivat naimisissa olevan miehen kanssa ovat aika pohjalta.. Ei moraalia eikä ansaitse kunnioitusta.

En kyllä ymmärrä miksei Tigerin vaimo lähde kävelemään. Tai no elämä miljardööri juoksupoikana voi olla aika hauskaakin, mutta jaksaako sitä pitemmän päälle kuitenkaan...

Munat pois ja linnaan...

Äänestä
  • Muistaakseni tiikeri antoi miljoonan jollekin naisista, että olisi hiljaa suhteesta. On ne muutkin varmaan saaneet osansa tiikerin rahoista. Tai jospa ne oli sen takia tiikerin kanssa kun se oli peto sängyssä :) Loppupeleissä nämä "ei maksulliset naiset" tulevat paljon kalliimmaksi kuin maksulliset naiset.

    Äänestä

  • jhöwew kirjoitti:

    Muistaakseni tiikeri antoi miljoonan jollekin naisista, että olisi hiljaa suhteesta. On ne muutkin varmaan saaneet osansa tiikerin rahoista. Tai jospa ne oli sen takia tiikerin kanssa kun se oli peto sängyssä :) Loppupeleissä nämä "ei maksulliset naiset" tulevat paljon kalliimmaksi kuin maksulliset naiset.

    Ovatko kaikki naiset jotka lähtevät rikkaan miehen matkaan maksullisia naisia? Noh, eihän siinä puhtaasta rakkaudesta voi puhua, mutta ei suoranaisesta maksamisesta.

    Maksullinen naisen työtä on seksi ja tyydyttäminen. nainen jolle maksetaan hiljaa olemisesta, häntä kai voisi kutsua hutsuksi tai nartuksi. Niitä taitaa olla maailmassa paljon enemmän kuin maksullisia naisia.. :)

    Tuollaiset tiikerit pilaavat miesten maineen, johan se oli jonkin lehden tutkimuksessatodettu että nainen pettää miestä useammin.

    Pitäsköhän alkaa varmuudeksi poikamieheksi..

    Äänestä

ongelma on se, että se "joutuu" maksamaan seksistä aina. Myös omalle vaimolleen. Tavallinen mies on siinä mielessä "parempi" että hän saa usein ihan ilmaiseksikin. Eipä käy julkkiksia kateeks.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


woods kirjoitti:

näyttää osaavan naisten iskemisen..
Kumma kyllä kun näyttää olevan ainoa tässä yhtälössä joka saa paskaa niskaan?Onko tämän tapauksen naiset teistä uhreja,viattomia pulmusia vai mitä?miksi naisetkin suostuvat tällaisiin juttuihin?
Kuvaa juttu aika paljon nykymenoa ja meininkiä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu