Nyt on pakko mainostaa!! Hain eilen soundblaster wirelessin ja jumal....ta kun pelittää!!! Suoraan paketista ilman mitään softia heittää spotifystä olohuoneen kajareista poppia!! Tajuttoman helppo systeemi!!
Spotify olkkariin, lopultakin!!
5
497
Vastaukset
- Kultaa ja platinaa
Kannattaa hankkia kullatut antennit. Jos on varaa niin kultaiset 24 karaatin valkokultaiset (epäjalompi kupari on otettu kullan seasta epäpuhtautena pois) dipolit vois avartaa sunkin kuuntelukokemusta kivasti.
- Kaksi huonetta :)
Kannattaisi testata ennen kommentoimista... Yhdyn ensimmäiseen viestiin 120%. Toimii macissa itunesin kanssa täysillä! Kahteen eri huoneeseen. En vain ymmärrä miksi tällainen tuote kesti näin kauan tulla??
- Squeezebox?
Noh, Logitech Squeezebox eri versioineen tarjoaa kait jo kymmeniä tuhansia radiokanavia netistä, myös tärkeimmät suomalaiset. Wlanin kanssa pelittää loistavasti ja hyvällä äänenlaadulla esim. mun Squeezebox Boom. Tilauskanavista joutuu maksamaan eikä niitä taida Suomessa saadakaan tuohon, mutta myös tästä laitteesta ihmettelen, miten ilman tuollaista on voinut tulla toimeen ;-)
- tuota...
tässähän on se ero niistä radiokanavista tulee suunnilleen mitä sattuu, kylläkin varmaan ihan mieleistä genreä mutta kuitenkin, kun taas spotifyssä voit itse valita mitä haluat kuulla, ihan ilmaiseksi, Suomessakin, usko pois.
- Möhkövantti
tuota... kirjoitti:
tässähän on se ero niistä radiokanavista tulee suunnilleen mitä sattuu, kylläkin varmaan ihan mieleistä genreä mutta kuitenkin, kun taas spotifyssä voit itse valita mitä haluat kuulla, ihan ilmaiseksi, Suomessakin, usko pois.
Pakko yhtyä tähän. Spotify olkkarin tai vaikka vessan kajareista ja jos haluaa niin miksei sitten noita radio-asemiakin? Mulle riittää kuitenkin spotify :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2162886Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1702539Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061182Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies1321072Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k5831035- 681028
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait274978Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka323946Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20919Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22778