minkä veikkaatte olevan TURHIN JOULULAHJA?

itse veikkaan:Muovipiikki matto.
11291
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Hiilihapotuslaite tuli ekana mieleen tarpeettomuuksista.

Äänestä
  • K-Market ruokakaupasta

    Äänestä

  • kyllä tuo hiilihapotuslaite olisi ihan kätevä niin ei tarvitsisi wichypulloja roudata kaupasta ja kauppaan.
    se vain että niillä valmistettu juoma tulee kalliimmaksi kuin kaupasta ostettu. pitäisi hommata woikoskelta kunnon iso pullo.

    Äänestä

  • Ei tarvi selkä vääränä kantaa juotavaa.
    Mutta turhia: Hajuvedet

    Äänestä

jäähdytin ,eherottomasti !

Äänestä
  • Mistä niitä saa? Linkkiä,please!

    Äänestä


Langaton näppäimistö tietokoneeseen on täysin tarpeeton. Johdosta millä tavallinen näppis liitetään tietokoneeseen ei luulisi olevan mitään haittaa. Harva käyttää tietokonetta kiikarien kanssa metrien päästä.

Äänestä
  • Minulla oli jonkinaikaa tietokone liitettynä 42 tuuman telkkariin vars. näytön puuttuessa. Kirjoitin joutavia suomi24 palstoille 5 metrin päästä ja siinä kohtaa langattomat olivat ihan ookoo. Noin muuten ei juurikaan ja ainakin oma langaton hiireni vei pattereita aivan säälimättä mutta outoa kyllä, näppiksessä samat patterit ollu jo yli vuoden eikä loppua näy.

    Äänestä

Sikainfuenssarokote.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lillisq kirjoitti:

itse veikkaan:Muovipiikki matto.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu