koskaan yrittänyt pokata lesboa?
Oletko
hirviö-mies
30147
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 30
Vanhimmat
Tällä naamalla 9/10 vastaantulleesta naisesta on ollut lesboja. Tai niin ne sanoi. Vaimokin sanoi niin, mutta n.viikon päästä sekin kääntyi heteroksi. Outoa.
siis tietoisesti, olisihan se lohduttavaa ajatella, että kaikki jokka eivät ole lämmenneet iskuyrityksilleni olisivat lesboja.
Onko niillä jotain ulkoisia tunnusmerkkejä? Riittääkö, että jos saan joltain pakit, sen täytyy olla lesbo? Tai voinko tulkita jokaisen siilitukkaisen ja äijämäisesti kävelevän sekä syljeskelevän naisen lesboksi? Tosin niitä en yritä muutenkaan pokata.
voi jutella kanssasi, mutta sen lähemmäs et häntä pääse.
Sitten olen tavannut elämäni aikana varmaan satoja lesboja. Ihme ja kumma, miksi osa niistä on kuitenkin päästäneet jonkin toisen miehen lähemmäs ja osa on väittänyt jopa olevansa naimisissa. ;-)
he olivat ns. kunnon naisia...
olen kerran harrastanut lesbonnaisen kanssa seksiä. Hän seurusteli silloin naisen kanssa ja hänellä on sokeritauti.
Ei tarvitse onnitella...
diabetes liittyi tarinaan?
se oli vain detalji.
diabeetikot ole sen enempää lesboja kuin muutkaan. Tietääksein. Oliko seksi lesbon kanssa erilaista kuin heteron?
ei ensin ollut valmis siihen ja minä oikeastaan vielä vähemmän. Mutta vaikutti kiihkeämmältä kuin ns. normaali nainen. Siksi tämä kysymys tuli mieleeni.
kuitenkin jossain mielessä bi ? Oliko yhdyntää lainkaan? Tykkäskö siitä?
että hän oli bi-seksuaali, mutta vannomaan en mene.
täytyy menneä yksityiskohtiin, niin oli yhdyntää ja ensi kankeuden jälkeen hän suorastaan vaati sitä ja olisi halunnut tavata uudelleenkin.
sitten kaivannut munaa. Mikään lesbo ollut..
Päinvastoin...
mutta mua on yrittäny lesbo kyllä pokata..=o}
mut tosta ei saa kyllä kukaan mitään fiboja :C
mustakin se oli aika kauheeta..xo)
*tukka pystyssä järkyttyneenä*
tää nainen joka yritti mua pokaa..oli erittäin kaunis nainen..jotta miehenä olisin aivan taatusti kohteena ottanut kutsun vastaan =o)
vaikka hän oliki iältään arvaukselta jo 37-42 välillä..mutta siis erittäin kaunis ja viehättäväksi laittautunut nainen oli kysessä..mä vaan en ole bi enkä lesbokaan..=oI
vaihtaa galleria-kuvaa? Näytät tuossa ihan Mervi Tapolalta.
...hehe..vaikka näyttäsin muumi mammalta, niin en juur nyt tahdo vaihtaa kuvaani..=o)))
näytän nyt vielläkin pahemmalta..olen heränny vastikään eikä ole meikkiäkään..xo)
nenäki on ko bataatti turpea ja silmänaluset turpeena valvomisesta sekä päätä särkee joten ihokin on valkean kuulas pelkästään siitä ettei veri kierrä päässä kun ehkä toista laitaa..=o/
mä miehestä horisen..jos oisin ollu bi taikka lese, niin olisin ottanut kutsun silloinkin vastaan..=o)))
tässä heterona aina kääntää nämä asetelmat jotenki niin et jos olisin mies..kun on naisesta kyse...mutta tarkemmin ajateltuaan tajusin et tosiaan eihän sukupuolta tarttis vaihtaa..mutta seksuaalista suuntautumista kylläkin..=o)
yksityiskohdiltä kiitos.
aattelin kyllä nyt linkkaa sen tän hetkisen ulkoisen habitukseni teille ihan aijaana..=o)
saatte sitten jokainen oksentaa aamumuronne takaisin weetabix laatikkoon...
on paskaa. Voisin sen oksentaakin. Sori, mut on susta parempiaki kuvia ollut kuin tuo nykyinen.
mä en weetabixia ole syönny kun about 4 kertaa eläissäni...vähän kun kuivaksi puristettua puuroa söis..=o(
äh ei oikeen hyvää mustakaan..
ei mitään ....sanoit mielipiteesi..ok...
vikaa mervissä?
En tiedä kuin yhden ainoan lesbonaisen ja hän kaikin puolin aika luotaansa työntävä tapaus.
pokannu. Pikku-flirttii vaan. ;)