Miksi Sinkkuelämää-sarjas ei enää "puuhailla"?

Joku valittaa, että Sinkkuelämää sarja on täynnä seksiä, pyh, viime jaksossa ei yhtä ainoata kohtausta, ei minkäänlaista, pelkkää pälä..pälä...pälää... Eks ne luvannu rajumpia jaksoja ? Millonhan ne sit mahdollisesti on tulossa Suomeen ? Pikkutouhut pitää mielenkin virkeänä !!!
21228
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Viimestään seuraavan tuotantokauden jaksot sisältävät kyllä kunnon pornoa. Se on sitten toinen juttu että millon ne esitetään täällä takapajulassa.

Äänestä

SANO muuta PIKKUSET "puuhailut" kyllä pitää mielen virkeenä tosiaan ja oishan semmosta välil iha kiva katsastella! :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ihmettelen... kirjoitti:

Joku valittaa, että Sinkkuelämää sarja on täynnä seksiä, pyh, viime jaksossa ei yhtä ainoata kohtausta, ei minkäänlaista, pelkkää pälä..pälä...pälää... Eks ne luvannu rajumpia jaksoja ? Millonhan ne sit mahdollisesti on tulossa Suomeen ? Pikkutouhut pitää mielenkin virkeänä !!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu