TULI MIELEEN ET

OLIS HAUSKA JOS JOKU FIKSU VOIS JÄRJESTÄÄ OHJELMAN ,JOSSA ARVUUTELTAIS PALSTALAISTEN ÄÄNET,TÄHÄN ASTI OLLAAN KUVIA NÄHTY, MUT ÄÄNET!
HEI ÄÄNESSÄ ON VOIMAA
17117
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

et mulla on minni-hiiren ääni..=o)

oikiasti...pipitipiip piip..

=o)

Äänestä
  • .

    Äänestä

  • onneks täällä ei oo ääntä :D

    Äänestä

Naisen ääni hän ei siis ole mies.

Äänestä
  • hyvä yritys,,,,

    Äänestä

  • salapoliiti. kirjoitti:

    hyvä yritys,,,,

    Olet jo sinäkin hereillä.

    Äänestä


Kommentoi aloitusta


monte34 kirjoitti:

OLIS HAUSKA JOS JOKU FIKSU VOIS JÄRJESTÄÄ OHJELMAN ,JOSSA ARVUUTELTAIS PALSTALAISTEN ÄÄNET,TÄHÄN ASTI OLLAAN KUVIA NÄHTY, MUT ÄÄNET!
HEI ÄÄNESSÄ ON VOIMAA

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu