Somali miehet

Somali miehet ...................................................ovat parempia rakastajia kuin suomalaiset juntit. Kokoa löytyy lahkeesta ja pilkettä silmäkulmasta toisin kuin kaljaa kittaavilla suomalaisilla


buhahahhahhh buhuhahhahahahhahahhahah,,
4191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

no toivottavasti saat sitten tutustua siihen somalikulttuuriin oikein kunnolla alapään silpomista myöten

mahtaa ne somalinaisetkin nauttia somalimiesten rakastelutaidoista

Äänestä

Jos todella olet somalin rakastajatar olet antautunut maailman halveksituimman heimon miehen panopuuksi.

Äänestä
  • Joku taso sentään.

    Äänestä

koska suomalaisista juntteja on vain 2%. Kokoa pitää löytäkin lahkeesta, että paska ehtii valua siitä kadulle. Pilkettä on toki silmäkulmassa, paitsi aamulla kun pitäisi lähteä kouluun - töihin menosta en sano mitään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


apuvaaaa kirjoitti:

Somali miehet ...................................................ovat parempia rakastajia kuin suomalaiset juntit. Kokoa löytyy lahkeesta ja pilkettä silmäkulmasta toisin kuin kaljaa kittaavilla suomalaisilla


buhahahhahhh buhuhahhahahahhahahhahah,,

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu