miten te aikuiset ihmiset jauhatte tällasta paskaa menkää ottamaan ne lävärit jos siltä tuntuu.. miten jaksatte tänne tulla märisee niistä.. ai että se sattuu.. voi että en nyt tiiä uskallanko.. mulla itellä on navas, nenäs, 8 korvas, 2 rustos ja kieles onko siinä jotai ihmeellistä!!?? ja kaiken ton lisäx mä en oo aikunen enkä tuu tänne niistä itkeen vaan mä oon 13 ja meen laittaan sinne enkä tuu tänne enempää kyseleen!!!
Justiisa joo!
BLaa
5470
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
mä oonki Taaviankka
Siis... Eihän siihen ikää tarvita paljo paskaakaan... Jos vaan on sellaset porukat, ketkä ei sano mtn, tai vaik ei oliskaa nii jos on kokeilun halua nii sinne sit vaa...=)
Tai no...Tavallaanhan mun on ihan turha puhuu...
Mun mielestä liikaa ei saa ottaa.. Pari nättiä korua voi ottaa, jos mieli tekee, mut ei itestää joulukuusta tarvii tehä...=)
Mul on vaa 5korvis, silmäkulmas ja kohta navas ja huules...=)
väitätkö sä et mä oon joku joulukuusi jos sulla on itellas enemmän lävistyxii ku mulla??!!
siis enhän oo sillai väittäny!!!!! Mä vaa sanoin et se ei oo hirveen nättiä... Ja sehän oli tasan ainoostaan mun mielipide!!!!
Siis ole 13 , tai vaikka 10 minun puolesta.
So, jos sul on mont lävistyst etkä oo yhestäkään tullu tänne märisee tai muut vastaavaa.
Eiks ne jotka haluu kysyy ja puhuu asiast, saa puhuu tääl nii paljon ku haluavat..Ilman et joku pikku penska tulee tänne sanomaan mitä ei saa tehdä jaa mitä saa tehdä.
Jos sinuu se voin paljon häiritsee nii jätä käymät tääl!
So simply!
Ja pikku juttu viel et kaikki ei oo tääl aikuisii, luulenpa et nuorii on tääl enemmän ku "aikusii" ihmisii.