Lihavatko osani?

Onkohan kukaan muu vastaavissa kohtaavuusongelmissa s24 treffeillä?
Urheilulliset naiset eivät vastaa viesteihin /hylkäävät flirtit.
Pullukat naiset taas oma-aloitteisesti flirttaavat. Sporttikaunottaria
roikkuu foorumilla kuukaudesta ja vuodesta toiseen, eivätkö he saa
seuraa? Mistä tämä johtuu? Väitän etten ole harhainen vaan
sporttisen näköinen minäkin, ei minun seurassani näyttäytymällä
kukaan katsoisi raikasta naista kummeksuen.
11520
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Kauniilla ja hoikalla naisella on niin paljon valinnanvaraa = kaikki maailman miehet, että miksi hän haluaisi JUURI SINUT?

Äänestä
  • Siksi kai että oltaisiin samoilta kulmin ja muutenkin ponnistettaisiin samanlaisista lähtökohdista?

    Äänestä

  • semmoinne asia ihannointina nyt et vaikka sun naama näyttäs petolinnun pers..seuraa saat siks ko Oot laiha.
    Miehet pomppii profiilsta toiseen luullen löytäväsä onnensa.Eiks se sisin ookkaan enää tärkein?persoona..Tää ainakin arvostaa sitä yli kaiken.Ulkosilla ja maalllisilla ei oo merkitystä..kemiathan ratkaisee sit lopun.En alkas seukkaan miehen kaa jolla valmiina talot autot lapset jne.En tuntisi omaksi kotia.Ja sijaisäidiksi en alkas vaikka muksuista tykkään saan niistä tarpeekseni töissäkin, tiedän et helppoa ei oo.Uusioperheidenkin ongelmat tuttuja.Omat lapset on isoja ja omaa elämääni elän.Urheilullinen jne ketä tahaan en huoli.En edes treffeille.En tykkää laihoista miehistä(kukkakeppi) vaan miehisistä.Pitää olla massaa ja pituutta vähintään 175-185cm mutta ei sekään ole mikään kriteeri kaikki huomioidaan.Se on se persoona..eipä oo vastaan tullut kuin muutama ihana ehdokas ja he tietää sen.Persoonaa peliin sillain se rakkaus löytyy..Muuten mikä on kaunista??? kaunis nainen jokainenh tietää sen..itse.Ei itserakkaat ääliö naaraat.Itse varmuus on jo kauneutta.On muakin kehuttu mutta ei se hattuun ole nousuut:-(.

    Äänestä

  • kaunista naista????joku muu tulee ja pokaa sutturan sulta komeempi.Jos yhes ollaan pelkän ulkonäön perusteella niin siin käy:-)..kauneuskin on katoavaista onneksi.Läskit vaan ei oo ikuista.Voi muuttua todella kauniimmaksi laihduttaessa normaali painoiseksi.Suomi miehet saa sillon painuu peräkammareihinsa.Ne ei kelpaa enää ikinä muutenkaan..

    Äänestä

Kauniit naiset käyttävät nykyään häikäilettömästi meitä miehiä hyväkseen, treffeillä he vaativat ja haluavat kaikenlaista? Pitää syödä/juoda kalliissa paikoissa, haluavat kierrellä kaupoissa ja vaativat meitä ostamaan erinäisiä asioita ja tavaroita, haluavat lahjoja, haluavat matkalle lähinnä ulkomaille, teettävät kaikenlaiset rempat kotonaan, vaativat autolla kyyditystä usei satoa kilometrejä esim sukulaisiin yms....ja tuohon nähden oikeastaan antavat todella harvoin jos ollenkaan?...että semmosia nuo meidän kauniit hupsakot nykyään.

Äänestä
  • Tyhmä on se joka maksaa.

    Treffaile meitä perus-pirkkoja, ei kuule todellakaan vaadita mitään ruokien ja juomien maksamista. Vahvuutemme on nimenomaan taloudellinen itsenäisyys, ei se missin ulkonäkö.

    Mitään ei saa ilmaiseksi. Kauniit (ja kauniista ne pinnalliset) naiset sisältyvät tähän. Mene seuraavaksi itkemään autokauppaan, ettet saa uutta autoa puolella hinnalla :-)

    Äänestä

  • Minä olen ja maksan ainakin! se on ainut konsti saada todella laadukasta ja muodokasta naista.

    Äänestä

  • n28+kk kirjoitti:

    Tyhmä on se joka maksaa.

    Treffaile meitä perus-pirkkoja, ei kuule todellakaan vaadita mitään ruokien ja juomien maksamista. Vahvuutemme on nimenomaan taloudellinen itsenäisyys, ei se missin ulkonäkö.

    Mitään ei saa ilmaiseksi. Kauniit (ja kauniista ne pinnalliset) naiset sisältyvät tähän. Mene seuraavaksi itkemään autokauppaan, ettet saa uutta autoa puolella hinnalla :-)

    Saa kyllä. Ei ole kukaan vielä pyrkinyt hyötymään.

    Äänestä

Noh, sää tietysti kattelet itteäs peilistä, joka leventää hartiat
ja kaventaa muuten. Sun tarttee kulkee sen peilin kans ja
antaa naisten kattella sua vaan sitä kautta.

Nii ja kuva kans sen mukasesti, ni ei naiset sit enää hylkää sun
flirttejäs.

Mut kyl niil varmaan syy siihen hylkyyn on, ja se on se ettet
sä taida nähdä itteäs samojen linssien läpi ko ne naiset.

Äänestä

Luulisi urheilullisissa tytöissä olevan monenlaisia. Osa ylirohkeita miehennielijöitä, toiset kainostelevat impeyttään, rikkaita, köyhiä, pitkiä, lyhyitä, tummia, vaaleita, miksi vastaukset ovat säännönmukaisesti niin tylyjä? Jos ilmossani olisi jotain etovaa, silloin etovuus vetoaisi niihin pullukoihin ja täteihin, jotka kommunikoivat...

Äänestä
  • millasii on ne tylyt vastaukset. Et tietäs mitä ne o käytännös.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ymmällään. kirjoitti:

Onkohan kukaan muu vastaavissa kohtaavuusongelmissa s24 treffeillä?
Urheilulliset naiset eivät vastaa viesteihin /hylkäävät flirtit.
Pullukat naiset taas oma-aloitteisesti flirttaavat. Sporttikaunottaria
roikkuu foorumilla kuukaudesta ja vuodesta toiseen, eivätkö he saa
seuraa? Mistä tämä johtuu? Väitän etten ole harhainen vaan
sporttisen näköinen minäkin, ei minun seurassani näyttäytymällä
kukaan katsoisi raikasta naista kummeksuen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu