aforismi

*mitä mieltä olette; pitäisikö rikoksiin syyllistyneet maahanmuuttajat ja pakolaiset karkoittaa pois maastamme?*

http://www.aijaa.com/v.php?i=5477308.gif
7103
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

saisivat kärsiä tuomionsa synnyinmaissaan

Äänestä

HALUAMME TULLA RAISKATUKSI JA TAPETUKSI!!!!!!!!!!!!! T. VASEMMISTON JA VIHREÄN NAISET

Äänestä

*tipuseni*

Äänestä

ulkomaalaisista käyttäytyy hyvin,mutta nämä muutamat tyypit pilaavat kaikkien maahanmuutajien maineen.

Olen aina ollut sitä mieltä, että rikollisten eutanasia-ohjelma on ainoa oikea ratkaisu rikollisuuden hoitoon.

Rikolliset eivät ole ihmisiä, he ovat likaisia matelijoita.

Äänestä
  • Onko ylinopeuden ajaminen rikos?

    Äänestä

*maahanmuuttajat ovat kulttuuririkkaus*

Äänestä

Tämä henkilö ollut liikaa suomalaistunut!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kananen. kirjoitti:

*mitä mieltä olette; pitäisikö rikoksiin syyllistyneet maahanmuuttajat ja pakolaiset karkoittaa pois maastamme?*

http://www.aijaa.com/v.php?i=5477308.gif

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu