yritys on epäonnistunut surkeasti (kuten ennakkoon odotettiinkin), mutta hän ei ole ainoa epäonnistuja...
Kasetti on palstalla ja pysyvästi.
Hahahaha!
Kasetti on palstalla ja pysyvästi.
Hahahaha!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
on itsekeskeinen valehtelija ämmä
...
NIIN!
HAHA! :D
tätä vailla..=o)
http://www.youtube.com/watch?v=epMGzHjHHXg
Kyseisen MMiehen takana on dazu.
voisko olla..??..=o/
mutta eiks toi nyt ole se mitä mämmi tahtoo..??..siis enks valinnu aika hyvän biisin kummiskin..??
=o))
sehä tahtoo jakamattoman huomioni..miks muuten tekis alotuksia meitsistä..??..
oikea MMies suhtaudu sinuun ystävällisesti? dazu se on....
se paha juttu, kun mä en puskaan näe..kuka on aito ja kuka ei..=o/
eikä oikiasti aina ees tyyli paljasta..enkä kyllä ole viime aikoina juur kaunista sanaa sen kirjotuksista löytänny..=oI
eipä sillä kirjottelee mitä ite tykkää..en mä sillä..jotesaki vaan niin turhia nämä mua koskevat alotukset tekee ne nyt ihan kuka tahansa...mä en mielestäni ole niiden arvoinen omalla satatuksellani..=o)
mulle ihan riittää kun pääsen ominpäin niihi ketjuihin missä tahon jutella..mut nää mua koskevat alotukset must vois lopettaa ihan kokonaa..en kaipaa näitä..nää on turhista turhimpia juttuja kaikesta muusta "turhasta"...musakin on kiinnostavampaa ja terveempää kun mikään henkilöistä tehty virsi alotus..=o)
tuli kirjotusvirhe niiku aina..=o)
rakastunut sinuun, että siksi se sinusta vääntää sekä kielteistä, että myönteistä aloitusta. Ollut jo kesästä lähtien :)
dazu, piti vielä jatkaa.
seki on käynny mielessä..mutta sitten taas miks se muhun olis rakastunnu..naiseen bittien pääsä..??..=o)
häneen makuunsa ulkonäöltäsi ja luonteeltasi.
e ole nähny musta kun kuvia..eikä niistäkään voi kaikkea päätellä...niis harvoin näkyy ihovirheet..=o)
sekä hyvin harvoin päästä varpaisiin..luonne kävis järkeen, koska mä olen täälläki omaitteni..vaikka ei täällä kukaan ole mun nurjimpia puoliani päässy näkemään..eikä sitä miten hankala mä olen kun mulla on kenkkua..=o/
oikiastaan vaan "kivat" puolet on tullu julki...mutta mä osaan olla pirun vaikeaki..vois sanoo et yhtä kenkku kun kivakin..
=o)
et jos semmoseen ny menee ihastuu nii voi voi ja lämmin leipä..=o) eipä sitte tiiä mihinkä on ihastunu..
sanoit kesästä lähtien...mist sä sen tiiät mist lähtien..???..=o)
:)
mähän päivitin lupaukseni tuossa pari päivää sitten..=o)
.
saa palstailla just niin ku haluaa
*krunts*
.
paskanpuhujalta muuta odottaakaan!
hähä!
...
Jazu onkin kiva tyyppi. Sen sijaan reppanat palstakiusaajat salapoliiti = vili = Mämmiperse voi lähteä ikuiselle palstatauolle :-)