Oikein hyvää uutta vuotta teille kaikille! En ole ehtinyt paljon kirjoittelemaan. Löysin myös elämäni miehen ja rakkaus leimahti heti. Mikä parasta, niin molemmat ollaan seksuallisesti samanlaisia, eli bi-henkisiä. Onneni huumassa laitan teille hienon biisin. Kyseinen bändi on myös suosikkiani. Voikaa hyvin!
http://www.youtube.com/watch?v=8rsVSn9sBzs
http://www.youtube.com/watch?v=8rsVSn9sBzs
Vastaukset 3
Vanhimmat
...
Oletko joku vahtimestari täällä palstalla? Mene äitisi viereen ja pyydä jos hän antaa sinulle vaikka tikkarin, niin saat vetää sen poskeesi. Tämä on kuule avoin palsta ja kun klikkasin, niin kas kummaa.Eihän siellä ollut ketään.Hyvää yötä tikkarimies!
Minä en ole vanki, enkä ole koskaan ollut vankilassa. Tuskinpa sinne joudunkaan, koska elämäntapani on sellaiset, että yksi ainoa ylinopeus-sakko minkä olen saanut, koko elämäni aikana.Silloin kun harvoin ehdin täällä cattailla, niin en minä tänne riitaa ole tullut kenenkään kanssa haastamaan. Olen palvelualalla ja siksi joudun olemaan kanssa käymisissä, erilaisten ihmisten kanssa.En minä sinullekkaan ole tullut riitaa haastamaan.Hyvää uutta vuotta vaan!