Menkääpäs nyt palstan naiset

tänään baariin niin seura on taattua. Miehenä yhtä todennäköistä kuin lotossa 3 kertaa seitsemän oikein.
4213
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

City lehden bilekyselyn mukaan vain 7% naisista on selviää baari-illasta ilman että kukaan yrittäisi iskeä. Monia tietysti yrittää iskeä monta miestä saman illan aikana, joitakin jopa 6-10 kpl.

Miehillä vastaava luku oli lähes 40%. Kertoo paljon siitä kuinka erilaista on mennä baariin naisena kuin miehenä. Naisena se on varmaan kivaa, kun saa osakseen jatkuvasti huomiota, miehenä saat osaksesi dissausta ja tylyä vittuilua.

Tuon kaltaisiin kyselyihin tietysti vastaavat vain ne jotka lukevat City-lehteä ja jotka ylipäätään baareissa käyvät. Jos otettaisiin laskuihin myös ne jotka eivät "biletä", niin luku olisi varmaan vieläkin karumpi miesten osalta.

Äänestä
  • Mies voi vetää koko illan niskalimassa, muijat senkuin istuu ja vittuilee!

    Kiitos!

    Äänestä

  • "Miehillä vastaava luku oli lähes 40%."

    Ilman että kukaan yrittää iskeä vai että oma iskuyritys onnistuu?

    Isolta kuulostaa tuo 60% muuten.

    Äänestä

  • old_profile_34338 kirjoitti:

    "Miehillä vastaava luku oli lähes 40%."

    Ilman että kukaan yrittää iskeä vai että oma iskuyritys onnistuu?

    Isolta kuulostaa tuo 60% muuten.

    Aina joku tulee sitä rumempaakin naista iskemään,yökerhossa pääsin taas toteamaan tätä asiaa, noin 30v nainen vähän semmonen romuluinen pitkänlainen nainen istui viereeni vilkuillen, mutta enhän minä siitä kranttuna miehenä kiinostunut vaan lähdin hakeen lisää olutta,katselin siinä sitten hetken päästä kun sen naisen viereen istui n.50v mies jutteleen, vaan kovin oli tyttö penseän näköinen, heh.

    Mutta onhan ne perkules nättejä tyttöjä noi thaitytöt,siinä oli yks n.35v mies jolla oli tommonen 18-20v thaityttö, kyllä kuulkaa lanteet keinuu nätisti näiltä tytöiltä, ketkutti persettään koko illan siinä jätkän nenän edessä samalla minulle hymyillen,tottakait iskin silmää tytölle jonka silmistä näin että minun syliini se oikeesti halus. Kyllä thaityttö on todellinen vaihtoehto, jos ei 10vuoden sisään suomesta löydy laadukasta naista. No oli siellä nättejä suomityttöjäkin, ehkä 1/5 olis kelvannu vaan olivat varattuja.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


gggfcgc kirjoitti:

tänään baariin niin seura on taattua. Miehenä yhtä todennäköistä kuin lotossa 3 kertaa seitsemän oikein.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu