Ovatko naiset ulkonäkökeskeisiä

Niin?
5250
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Hähä ! Vilikö se siellä ?

Äänestä
  • ...

    Äänestä

Miten sen nyt ottaa. Minulle pelkkä ukonäkö ei merkitse kaikkea, mutta toki haluan näyttää hyvältä ja mahdollisuuksieni mukaan kauniilta. Ulkonäkö ei silti määrää elämääni, vaan ihan muut asiat ovat tärkeämpiä.

Äänestä

kuolata tuota alempana olevaa tissit tiskille -kuvaa, viihdykettä koko iltapäiväksi..

Äänestä

Tytöt on ainakin. Sairaaaaan ulkonäkökeskeisiä. Nehän arvostelee jumalauta muitakin ku itteensä aina pelkän ulkokuoren perusteella!
Naisista en vielä osaa noin niinku sanoo...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hähä! kirjoitti:

Niin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu