mitä ostit alennusmyynnistä ;)

kerro
574
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

sokokselta 2 wolford sukkahousut ,viininpunaiset. 2 norlyn 40 den sukkahousut. lindexiltä 4 20 den kuvio sukkahousut . oli puoleen hintaan . kappahlista ruutuhame

Äänestä

Tokmannilta ostin Pandan Juhlapöydän konvehtirasian hintaan 1,97 euroa. Söin kerralla ja oksentelin sitten sen ulos illan mittaan. Olen mies, enkä sukkahousuja ostele - edes pyydettäessä! Ensimmäisellä kerralla ei tullut paljoa juuri mitään suusta pönttöön - muutama palleakouristus vain ja makea suklaan maku nousi suuhun. Mitenkähän kassa suhtautuisi mieheen, joka ostaa monta askia sukkahousuja? Toisella kerralla sitten vatsalaukku tyhjeni ja tuli ikävän hapokas maku suuhun, joka ei lähtenyt juomallakaan. Oli kyllä sen arvoista ja kaikki tämä koko illan lysti alle kahdella eurolla.

Äänestä

Halpislumian, 32 mt muistitikun, viruksentorjunnan, rillit, varavirtalähteen, villasukkahousut. Nyt tekniikka on viimeistä huutoa ja ehkäisy kunnossa.

Äänestä

..ostin virtahevon olohuoneeseen..

Äänestä

Ostin pyörätuolin paikkaussarjan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


-- kirjoitti:

kerro

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu