Iltalehti on kuollut kertoo Tony Halme

Halmeen haastattelu huomisessa painetussa iltasanomissa. Kaikki on väärinkäsitystä ja sanomiseni on irroitettu kontekstista Tony kertoo.
3104
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Rest in peace Tony. Kaipaamme suurta suomalaista!

Äänestä

otamme kaikki osaa.

Hautajaispäivänä jokainen sytyttää yhden kynttilän ja laitta sen näkyville ikkunaan. Esim klo 18:00 olis sopiva aika.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


uutisankka. kirjoitti:

Halmeen haastattelu huomisessa painetussa iltasanomissa. Kaikki on väärinkäsitystä ja sanomiseni on irroitettu kontekstista Tony kertoo.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu