olenko henkisessa valmennuksessa?

olenko henkisesti huono,kun aina kun naan eksani jotenkin minusta tuntuu,etta olen jossakin valmennuksessa.ja heti tulee mieleeni ottaa viunaa,minusta se rauhoittaa,pitaa minut hyvinkin tyytyvaisena ja olen dildonmi orja.onko muilla tallaisia kokemuksia tai tuntemuksia.tahtoisin antaa hanelle vaan en kehtaa.han kun on niin hyva naimaan minua ja muutenkin asiat ovat aika jarjillaan.
kysyn vaan?

1

292

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Taiteilija'tyty'

      Ei viestissäsi ole mitään tolkkua, olet kaiketi huomannut itsekin kun et ole vastauksia saanut. Tarvitset siis monenlaista valmennusta. Henkisen lisäksi Suomen kielen kielioppia ja kirjoitustaitoa on hyvä harjoitella, että osaat ilmaista asiasi järjellisesti.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ei sua enään tunnista

      Kun olet vanhentunut ja lihonut.
      Ikävä
      135
      6151
    2. Huomenet naiselle

      Harmittaa ettei ehkä nähdä enää koskaan. Näillä mennään sitten.
      Ikävä
      57
      4376
    3. Mikä kaivatussasi kolahti?

      Mikä oli erityistä?
      Ikävä
      59
      2841
    4. Etsin vastaantulevista sua

      Nyt kun sua ei oo, ikävöin sua niin v*tusti. 😔Jokaisesta etsin samoja piirteitä, samantyyppistä olemusta, samanlaista s
      Ikävä
      28
      2778
    5. Kaikesta muusta

      Mulla on hyvä fiilis. Mä selviän tästä ja sit musta tulee parempi ihminenkin. Ainut, mitä mun pitää nyt välttää on se ko
      Ikävä
      16
      1875
    6. Hyvää yötä.

      Miten äkäpussi kesytetään? 😉 pus
      Ikävä
      15
      1544
    7. Ajatteletko koskaan

      Yhteisiä työvuosia ja millaista silloin oli? Haluaisin palata niihin vuosiin 🥹
      Ikävä
      34
      1412
    8. Tekis mieli lähestyä sua

      Mutta pelkään että peräännyt ja en haluis häiritä sua... En tiedä mitä tekisin olet ihana salaa sua rakastan...💗
      Ikävä
      25
      1395
    9. Kyllä hävettää!

      Olla taivalkoskelta jos vuoden taivalkoskelainen on tuommoinen tumpelo.
      Taivalkoski
      30
      1240
    10. T, miten mun pitäis toimia

      Olen niin toivottoman ihastunut suhun...ollut jo liian,monta,vuotta. Lähestynkö viestillä? Miten? Sun katse...mä en kest
      Ikävä
      43
      1151
    Aihe