Palstan miesten naismaku

Millainen on näiden palstamiesten ihannenainen ulkonäöllisesti? Oletteko seuranneet?


1. Relaxed eyes
2. Ratikkakuski
3. Dayum
4. Serpico
5. Genio.mente
6. Monte
7. Ratikkakuski
8. laskin..väärin
9. Cranky_ qeek
5167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

1. Relaxed eyes -alaston
2. Ratikkakuski -alaston
3. Dayum -alaston
4. Serpico -alaston
5. Genio.mente -alaston
6. Monte -alaston, karvojen kera
7. Ratikkakuski -edelleen alaston
8. laskin..väärin -alaston
9. Cranky_ qeek -alaston

Äänestä
  • Nainen on parhaimmillaan nautittuna syntymäasussaan.

    Äänestä

1. Relaxed eyes oma akka-mainen
2. Ratikkakuski japanilainen
3. Dayum siveellinen
4. Serpico timanttimainen
5. Genio.mente kaunis ja syvällinen
6. Monte nuori blondi
7. Ratikkakuski oli jo
8. laskin..väärin jazulimainen
9. Cranky_ qeek eos

Äänestä

1. Relaxed eyes: tumma, muodokas, nuori
2. Ratikkakuski: eksoottinen, muodokas
3. Dayum jostain: takapuolijutuista joskus olllut puhetta ;)
4. Serpico: rehevä, vähän alle tai päälle 30, iloinen
5. Genio.mente: kaunis musiikkidiggari
6. Monte: Ruskeasilmäinen, pitkähiuksinen
8. laskin..väärin: iloinen, sosiaalinen; jazulimainen ;)
9. Cranky_ qeek: kaunis ja nokkela

Äänestä

Hyi kukas nettisääliö siellä nyt taas yrittää saada sellaisia melipiteitä, että mukamas arvon kaverikööriänne erityisesti arvosteltaisiin? Yäk...

Jollei sulla olis tollasta ala-astetyylin listaa ollut tossa, voisi asiaasi jotakin sanoakin. Valitettavasti en nyt kuitenkaan mitenkään viitsi alkaa pohtia asiaasi... Kokisin siinä itseni kerrassaan aivan liian naurettavaksi, valitan.

Tekis mieli sanoa, että ainakin palstakäytöksen perusteella monienkin palstalla käyvien 'miesten' naisihanne olisi tyhmä nainen, mutta kun en ketään tunne, enkä tiedä edes sitä, että kuka olisi mies tai kuka nainen ja että mitä maailman muuta nää tyypit ikinä olisivatkaan, en sano asiaan mitään. Varmaan naisihanteita on yhtä paljon, kuin on miehiäkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rihannahhh kirjoitti:

Millainen on näiden palstamiesten ihannenainen ulkonäöllisesti? Oletteko seuranneet?


1. Relaxed eyes
2. Ratikkakuski
3. Dayum
4. Serpico
5. Genio.mente
6. Monte
7. Ratikkakuski
8. laskin..väärin
9. Cranky_ qeek

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu