Mistä tummaihoinen nainen?

tositarkoitus___

Olen 33v turkulainen pitkä ja hoikka herrasmies. Kiinnostusta on jo pitkään ollut tummaihoisista naisista mutta heitä ei suomessa juuri tapaa ainakaan turussa. Osaisko joku kertoa missä netissä tai livenä vois löytää tummia naisia?. Kiitos etukäteen.

19

7787

    Vastaukset 19

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kauemas

      Vaikka Ruandaan ,kaipa sinne jäi henkiin jokunen pitkäkin tummanainen !
      Jos et sieltä pitkäätummaalöydä niin somaliaan sitten ,sielltä niitä pitkiätummia kyllä löytyy.

    • Musta tuntuu

      Moi,

      Ollessani sinun ikäinen minulle selvisi se, että haluan afrikkalaistaustaisen naisen elämänkumppaniksi. Laitoin asiallisen ilmoituksen afrointroduction.com:iin. Vastaavia nettitreffauspaikkoja oli useampiakin, mutta katsoin tuon ehkä laadukkaimmaksi. Vastauksia tuli paljon ympäri maailmaa, suurin osa sellaisia mitä ei voinut vakavasti ottaa. Olinkin jo asennoitunut siten, että kokeneena maailmanmatkaajana lähden seuraavalla pidemmällä lomallani, johonkin Afrikan maahan katsastamaan vaimoehdokkaita. Sain kuitenkin viime hetkellä em. treffipalstalta suomen kielellä kirjoitetun yhteydenoton Suomessa asuvalta kauniilta tummalta tytöltä. Tällä hetkellä olen onnellinen mies: minulla kaksi kaunista "maitokahvi"-tytärtä ja lapsillani on mielestäni paras mahdollinen äiti, enkä itse voisi kohtuudella toivoa itselleni parempaa vaimoa.

      Nyt täytyy todeta että kyllähän mulla kävi mieletön säkä että kyseinen nainen oli, ennenkaikkea hyväluontoinen, kristillisiä perusarvoja noudattava nainen, jolla oli jo kansalaisuus ja työpaikka. Vältyttiin paljolta vääntämiseltä maahanmuuttoviraomaisten kanssa ja monilta väärinkäsityksiltä hänen suomen kielen taitonsa ansiosta. Tämä vuoksi tapaukseni ei ole varmasti verrannollinen siihen, jos tapaat Suomessa tai ulkomailla tumman naisen ja alat hänen kanssaan rakentamaan yhteistä elämää.

      Helsingissä on mielestäni paljon afrikkalaisia naisia, kokonaan eri asia mitä he hakevat elämältä. Samat lainalaisuudet pätevät kuin kaikkien muidenkin naisten kanssa: kun miehen ulkonäkö ja lompakko on mukavassa sopusoinnussa - myös afrikkalaiset naiset ovat sinusta kiinnostuneita (jos oleskeluluvan kalastajata lasketaan pois). Näin se vaan on. Africanight.org, löytyy tietoa Helsingissä säännöllisesti järjestettävästä afrikkalaisesta illasta. Paikalla on suomalaisia naisia etsimässä mustaa miestä ja suomalaisia miehiä etsimässä mustia naisia - ja kaikke siltä väliltä. Käydään vaimon kanssa joskus siellä vähän tanssimassa ja näkemässä hyvän päivän (illan) tuttuja. Kilpailu on kovaa ja kauneimmat mustat naiset tietävät arvonsa.

      Näillä eväillä.

      • tositarkoituksella__

        Kiitos tiedoista, noista on varmasti apua ja oli hauska kuulla tarinasi. Jos löytyy muita tummista naisista kiinnostuneita niin mielellään saa ottaa yhteyttä.


      • viisi=4+1
        tositarkoituksella__ kirjoitti:

        Kiitos tiedoista, noista on varmasti apua ja oli hauska kuulla tarinasi. Jos löytyy muita tummista naisista kiinnostuneita niin mielellään saa ottaa yhteyttä.

        joku raja pitää olla millaisen vaimon ottaa. Jossain kinalaistyyppisessä voisi vielä olla jotain tolkkua.
        Ei suomimiehet voi olla yhtä tyhmiä kuin suomiakat.
        Kysele vaikka Tatu Vanhaselta mitä mieltä hän on afrikkalaistyyppisistä ihmisistä.


      • Anonyymi00022
        tositarkoituksella__ kirjoitti:

        Kiitos tiedoista, noista on varmasti apua ja oli hauska kuulla tarinasi. Jos löytyy muita tummista naisista kiinnostuneita niin mielellään saa ottaa yhteyttä.

        Mua kiinnostaa seksi pelkästään tummien naisten kanssa. Seksitreffit.fi sivulta löytyy silloin tällöin muutamia ihan hyvän näköisiä. Mulla kävi näin jälkikäteen ja puolitoista vuotta myöhemmin arvioiden ihan mieletön säkä myöskin. Tää 23-vuotias kaakaojumalatar oli kuvissa ihan hyvännäköinen. Sillä oli negatiiviset arviot ja kun ei sanonut tekstiviestillä muuta, kuin että "yes", "yes", mun kyselyihin, niin pidin 80% varmana huijauksena. Menin kuitenkin paikalle ja kun sieltä vastas ennen asuntoon pääsyä nainen puhelimeen niin mietin jo, että mikä rikollinen siellä on vastassa. Mutta herrajumala mikä siellä oli... Ei oo pornossakaan niin hyvännäköisiä kurveja alusvaatteissa ja nättiä naamaa. Maksoi 85€ että sain elämäni ensimmäisen suihinoton ja seksiäkin olisi antanut mutta laukesin jo reilussa minuutissa. Lupaili jatkossa 100€:sta sitä ja tätä ja tuota mutta vähään aikaan ei oo kuulunu eikä ollu ilmoitusta. Ehkä se ei enää tee näitä hommia. Toivon, että vielä saisin yhteyden, koska on se hinta-laatusuhteelta ollu paras, mitä sieltä on sadoista profiileista ollu tarjolla tähän asti.


    • hesa rulettaa aina

      sihteeriopistolla, vai kuinka? Miten tummaa haluat? Ruskettunutta suometarta, virotarta vai venäläistä? Vai ihan vähän "enemmän" ruskettunutta esim. kuubalaista ja brasialialaista? Miksi haluat tummaihoisen naisen "tositarkoitus" -mielellä? Vaikka olet 33v pitkä ja hoikka mies, niin olet turkulainen...niin eikö se jo herätä epäilyä kaikkien naisten keskuudessa?

    • TUUOULUUN

      Oulussa niitä on.

    • Tässä on yksi. Hei vain

    • Anonyymi00023

      Hallitus kiittää. Kansa on täysin kivikaudella suhdejuttujen kanssa!
      Sukupuoli, kansalaisuus, ihon väri...? Entä se, mitä ei nähdä, eli luonne?!

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Martinan bisneksillä ei mene hyvin

      https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/c46da6ab-340f-4790-aaa7-0865eed2336 Yrityksen konkurssihakemus on tullut kärä
      Kotimaiset julkkisjuorut
      316
      1482
    2. Tiesitkö? Martina Aitolehden isäpuoli on tämä suosittu laulaja

      Martina Aitolehti on seurattu julkisuuden henkilö. Lähipiiriin mahtuu muitakin tunnettuja henkilöitä. Tiesitkö, että Ma
      Kotimaiset julkkisjuorut
      31
      1209
    3. Jos SDP ei voita reilusti, persut kumoavat demokratian Suomesta

      Näin tekisi ainakin Rydman seuratessaan idolinsa Trumpin mallia https://www.is.fi/politiikka/art-2000012187244.html
      Maailman menoa
      465
      979
    4. 62
      936
    5. Voiko meidän välit

      Koskaan parantua tästä?
      Ikävä
      73
      932
    6. Onko kaivattusi

      Kummallinen jossakin suhteessa?
      Ikävä
      48
      691
    7. Mies, olenko ymmärtänyt oikein?

      Ystävyys/salainen suhde/molemmat ovat täysin poissuljettuja asioita? Nainen
      Ikävä
      74
      673
    8. Kiteen Pallon superpesisjoukkue pelaa huumeiden vaikutuksen alaisena

      Huumerikos. Yleisesti uskotaan, että se seikka, että eräs KiPan pelaaja kärähtää huumeista, on vain jäävuoren huippu. M
      Kitee
      100
      665
    9. Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.

      https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl
      Maailman menoa
      465
      632
    10. Kauanko olet kaivannut kaivattuasi ja

      koska hänet löysit?
      Ikävä
      38
      612
    Aihe