Olen 33v turkulainen pitkä ja hoikka herrasmies. Kiinnostusta on jo pitkään ollut tummaihoisista naisista mutta heitä ei suomessa juuri tapaa ainakaan turussa. Osaisko joku kertoa missä netissä tai livenä vois löytää tummia naisia?. Kiitos etukäteen.
Mistä tummaihoinen nainen?
17
7209
Vastaukset
- kauemas
Vaikka Ruandaan ,kaipa sinne jäi henkiin jokunen pitkäkin tummanainen !
Jos et sieltä pitkäätummaalöydä niin somaliaan sitten ,sielltä niitä pitkiätummia kyllä löytyy. - Musta tuntuu
Moi,
Ollessani sinun ikäinen minulle selvisi se, että haluan afrikkalaistaustaisen naisen elämänkumppaniksi. Laitoin asiallisen ilmoituksen afrointroduction.com:iin. Vastaavia nettitreffauspaikkoja oli useampiakin, mutta katsoin tuon ehkä laadukkaimmaksi. Vastauksia tuli paljon ympäri maailmaa, suurin osa sellaisia mitä ei voinut vakavasti ottaa. Olinkin jo asennoitunut siten, että kokeneena maailmanmatkaajana lähden seuraavalla pidemmällä lomallani, johonkin Afrikan maahan katsastamaan vaimoehdokkaita. Sain kuitenkin viime hetkellä em. treffipalstalta suomen kielellä kirjoitetun yhteydenoton Suomessa asuvalta kauniilta tummalta tytöltä. Tällä hetkellä olen onnellinen mies: minulla kaksi kaunista "maitokahvi"-tytärtä ja lapsillani on mielestäni paras mahdollinen äiti, enkä itse voisi kohtuudella toivoa itselleni parempaa vaimoa.
Nyt täytyy todeta että kyllähän mulla kävi mieletön säkä että kyseinen nainen oli, ennenkaikkea hyväluontoinen, kristillisiä perusarvoja noudattava nainen, jolla oli jo kansalaisuus ja työpaikka. Vältyttiin paljolta vääntämiseltä maahanmuuttoviraomaisten kanssa ja monilta väärinkäsityksiltä hänen suomen kielen taitonsa ansiosta. Tämä vuoksi tapaukseni ei ole varmasti verrannollinen siihen, jos tapaat Suomessa tai ulkomailla tumman naisen ja alat hänen kanssaan rakentamaan yhteistä elämää.
Helsingissä on mielestäni paljon afrikkalaisia naisia, kokonaan eri asia mitä he hakevat elämältä. Samat lainalaisuudet pätevät kuin kaikkien muidenkin naisten kanssa: kun miehen ulkonäkö ja lompakko on mukavassa sopusoinnussa - myös afrikkalaiset naiset ovat sinusta kiinnostuneita (jos oleskeluluvan kalastajata lasketaan pois). Näin se vaan on. Africanight.org, löytyy tietoa Helsingissä säännöllisesti järjestettävästä afrikkalaisesta illasta. Paikalla on suomalaisia naisia etsimässä mustaa miestä ja suomalaisia miehiä etsimässä mustia naisia - ja kaikke siltä väliltä. Käydään vaimon kanssa joskus siellä vähän tanssimassa ja näkemässä hyvän päivän (illan) tuttuja. Kilpailu on kovaa ja kauneimmat mustat naiset tietävät arvonsa.
Näillä eväillä.- tositarkoituksella__
Kiitos tiedoista, noista on varmasti apua ja oli hauska kuulla tarinasi. Jos löytyy muita tummista naisista kiinnostuneita niin mielellään saa ottaa yhteyttä.
- viisi=4+1
tositarkoituksella__ kirjoitti:
Kiitos tiedoista, noista on varmasti apua ja oli hauska kuulla tarinasi. Jos löytyy muita tummista naisista kiinnostuneita niin mielellään saa ottaa yhteyttä.
joku raja pitää olla millaisen vaimon ottaa. Jossain kinalaistyyppisessä voisi vielä olla jotain tolkkua.
Ei suomimiehet voi olla yhtä tyhmiä kuin suomiakat.
Kysele vaikka Tatu Vanhaselta mitä mieltä hän on afrikkalaistyyppisistä ihmisistä.
- hesa rulettaa aina
sihteeriopistolla, vai kuinka? Miten tummaa haluat? Ruskettunutta suometarta, virotarta vai venäläistä? Vai ihan vähän "enemmän" ruskettunutta esim. kuubalaista ja brasialialaista? Miksi haluat tummaihoisen naisen "tositarkoitus" -mielellä? Vaikka olet 33v pitkä ja hoikka mies, niin olet turkulainen...niin eikö se jo herätä epäilyä kaikkien naisten keskuudessa?
- TUUOULUUN
Oulussa niitä on.
Tässä on yksi. Hei vain
- Anonyymi
Kerro lisää. Minkäikäinen oot?
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi385366Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan
Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan2935200Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä644519Riikka Purra: "Kokoomus haluaa leikata pienituloisten etuuksista - Se ei meille käy"
Näin vakuutti persujen Purra edellisten eduskunta vaalien alla,. https://www.ku.fi/artikkeli/4910942-kun-uudessa-videos692445Sandels tölkin hinta nousi 1,29 eurosta 1,32 euroon
Mitähän järkeä valtiolla on verottaa tuotakin elintarviketta niin kovasti, että on järkevämpää käydä hakemassa ulkomailt481890Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu301835Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont261800Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi801728Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!
Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva161722- 1051516