Isäni sairastui VHH:n vuoksi

vakavaan anemiaan.

Yksipuolinen ruoka vei elämänhalut ,kynnet ja hiukset, lopulta isäni sai diabeetiksen ja muutti Ruotsiin:
Sieltä hän linkittelee minulla humalapäissään jotain autoesitteitä ja suksivoide-ohjeita ?
2134
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Minusta tuntuu että isäsi pakeni kun näki sinut ja mitä oli saanut aikaan.

Äänestä
  • Milloin tulet kotiin ja maksat velkasi äidille ?

    Äiti suuttui kun veit sen vaate ja ruokarahat , kun pakenit sen thaimaalaisen hierojan kanssa Slussenille !

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Niko-petteri Å kirjoitti:

vakavaan anemiaan.

Yksipuolinen ruoka vei elämänhalut ,kynnet ja hiukset, lopulta isäni sai diabeetiksen ja muutti Ruotsiin:
Sieltä hän linkittelee minulla humalapäissään jotain autoesitteitä ja suksivoide-ohjeita ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu