anzzy

mikä on miehiään?
672
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

kolmannen sukupolven laatokan pygmi

Äänestä

jolla on noin miljoona eri nikkiä.

Äänestä
  • 10000000000000000000000000000000000000

    Äänestä

  • Meronen kirjoitti:

    10000000000000000000000000000000000000

    banaanimaan

    Äänestä

  • muumi-Iäppäri kirjoitti:

    banaanimaan

    SUN KANTAISÄHÄN TAIS OLLA ENSIMMÄINEN VALKOINEN PYGMI JOITA MYÖHEMMIN ALETTIIN KUTSUMAAN TONTUIKSI.

    Äänestä

  • monte34 kirjoitti:

    SUN KANTAISÄHÄN TAIS OLLA ENSIMMÄINEN VALKOINEN PYGMI JOITA MYÖHEMMIN ALETTIIN KUTSUMAAN TONTUIKSI.

    http://fi.wikipedia.org/wiki/Bushmannijänis

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pensseIisetä kirjoitti:

mikä on miehiään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu